Hedvábný kepr

Barevný hedvábný keprový šátek s květinami a ptáky; vynikající značky tašky; elegantní ženský tisk; vhodné pro dárek matek.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Specifikace

jméno výrobkuHedvábný keprVelikost99 cm * 90 cm
Tkanina16 Hedvábný keprTyp100% hedvábné šátky pro ženy
TiskDigitální tiskBarvaPřizpůsobeno
Obsah100% hedvábíMísto OrignZhejiang, Čína

Barevný hedvábný keprový šátek s květinami a ptáky; vynikající značky tašky; elegantní ženský tisk; vhodný pro dárek matek'

Použití:velká hedvábná keprová šála může být použita jako šátek kolem krku; vyrobený z nekonečného kulatého šálu; hedvábný keprový šátek lze použít jako večerní šatku; hedvábný keprový šátek lze použít jako bikiny koktejl na pláži; lze také použít jako šátek nebo velký šátek;

Pokyny pro péči:ruční mytí ve studené vodě; na vzduchu. Poznámka: Před prvním oblečením si prádlo vyperte, protože je zde plovoucí barva. Ale nedělej si starosti, prostě si to umyj poprvé.


Funkce

Je velmi vhodný jako nádherný šátek, šátek, noční košile, svatební pásek nebo lehký hedvábný šátek. Dejte si tento šátek kolem krku, aby vás udržoval v teple v chladných dnech.

Při nošení naší módní hedvábné keprové šály budete vždy vypadat žensky a módní. Nakupování pro ně může do vaší skříně přidat trochu zábavy a všestrannosti - lze je nosit v několika různých stylech, dokonce i jako sukně!

Tato šála z měkké voilní látky má barevné vzory ptáků a cenné lístky.

Lze vybírat z různých barev a stylů a navrhovat je různými způsoby: šátek, šátek na párty, plážový šátek, turban, sukně, kryt nosu masky atd.

Pohodlné, lehké, snadno se přenáší, přenosné, vynikající a módní.

Silk Scarves

Silk Scarf

Scarves


xhsilkfabric placexhsilkfabric factory

Hot Tags: hedvábný keprový šál, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, přizpůsobený

Dotaz

You Might Also Like