Hedvábný vyšívaný šátek pro dámy

Přizpůsobené digitální tisk hedvábné šátky Vlastní šátek servisní funkce a jeho hedvábné vyšívané šál pro dámyUžete 100% hedvábnou tkaninu pro všechny druhy šátků.
Jsme Factory Velkoobchod Digitální Vlastní tkanina Digitální tištěné hedvábné saténové tkaniny.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hedvábný vyšívaný šátek pro dámy

Přizpůsobené digitální tisk hedvábné šátky Vlastní šátek service funkce a jeho hedvábí vyšívané šátek pro Ladies.We použití silk vyšívané šátek pro všechny druhy šátků.

Jsme Factory Velkoobchod Digitální Vlastní tkanina Digitální tištěné hedvábné saténové tkaniny.

 

Podrobnosti o produktu 

Vlastní digitální tištěné hedvábné keprové šátky

Látka: 14mm keprové hedvábí

Tisk:digitální tisk

Obsah: 100% hedvábné šátky

Velikost: 50 * 160 cm

Celý efekt

Výhody produktu

1. Vybrané hedvábné tkaniny jsou hladké a trojrozměrné, snadno tvarovat a mají lepší odolnost proti vráskám

To je fajn. Prvotřídní tkaniny, které vedou trend doby.

2. High-end vyšívací technologie je vzor jasnější, ne odchýlil, a ne prázdné. Každá barva je silná přes zadní stranu papíru, se vzory na přední a zadní straně.

3. Na hedvábném šátku je mycí značka, která je vhodná pro zákazníky, kteří si jej koupí, aby ji jasně umyli, a intimní detaily ukazují špičkovou kvalitu


image001.jpg


image003.jpg


image005.jpg


image007.jpg 

 Profil společnosti

image009.jpg


 

Společnost Hangzhou Xin He Textiles, založená na tiskárně na předměstí Hangzhou, rozšiřuje své podnikání od pouhé výroby až po hotové výrobky. Počínaje digitálním potiskem nyní poskytujeme tištěné tkaniny, včetně hedvábí, polyesteru, bavlny, ložního prádla a některých hotových předmětů, jako jsou povlaky na polštáře, šátky a oční masky. Pro digitální tisk máme pro váš výběr širokou škálu návrhů a také si přizpůsobujeme vlastní návrhy klientů. Kromě toho poskytujeme hedvábné tkaniny v plných barvách. Neváhejte nás kontaktovat s dalšími podrobnostmi. image011.jpgimage013.jpgimage015.jpgimage017.jpgimage019.jpg

                                 
O nás

Xinhe-Čína profesionální oblečení přizpůsobení značky, se zaměřením na vývoj a přizpůsobení hedvábného šátku přizpůsobení, šál velkoobchod, šátek přizpůsobení, oblečení příslušenství přizpůsobení, jednotné kravatu, dárková kravata, hedvábný šátek, vlna čtvercový šátek, výstřih manžety, atd. Výroba a prodej.

Hot Tags: hedvábně vyšívaný šátek pro dámy, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, přizpůsobené

Dotaz

You Might Also Like