Dámský hedvábný velký čtvercový šátek

Čína tovární velkoobchodní digitální zakázková tkanina Digitální potištěná hedvábná saténová tkanina pro dlouhé hedvábné šátky. Nacházíme se v Hangzhou, který je známý výrobou hedvábí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dámský hedvábný velký čtvercový šátek

Měkký a hedvábný pocit, který vám hedvábí přináší, je pro vaši pokožku naprosto příjemným zážitkem díky nádhernému zesilovači GG; nádherná kvalita hedvábí.

Detaily produktu

Zakázkové digitální potištěné hedvábné saténové šátky

Tkanina: 14 mm hedvábný satén

Tisk: digitální tisk

Obsah: 100% hedvábí

Velikost: 50 * 160 cm

Typ: Dlouhé hedvábné šály


Celý efekt

image001.jpg


image003.jpg


image005.jpg


image007.jpg


image009.jpg
Ruka se válí

image009.jpgprofil společnosti


image011.jpg


Společnost Hangzhou Xin He Textiles založená na tiskové továrně na předměstí Hangzhou rozšiřuje své podnikání z pouhé výroby na hotové výrobky. Počínaje digitálním tiskem nyní poskytujeme potištěné látky, včetně hedvábí, polyesteru, bavlny, lnu a některých hotových položek jako no, například polštáře, šály a masky na oči. Pro digitální tisk máme pro váš výběr širokou škálu návrhů a také přizpůsobujeme vlastní návrhy klientů. Kromě toho dodáváme také hedvábné tkaniny v plných barvách. Neváhejte nás kontaktovat další podrobnosti.image013.jpgimage015.jpgimage017.jpgimage019.jpgimage021.jpgnaše služby

Dodáváme různé módní vzory šátek s různým materiálem a stylem, jako přední přední obchodník& dodavatel založený na největším velkoobchodním trhu --- HangZhou, Čína. Sloužíme globálním zákazníkům kvalitním produktem, bezkonkurenční cenou a špičkovým servisem, což vám může ušetřit čas, ušetřit náklady a ochránit vás před podvody.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete další informace, neváhejte kliknout na mého obchodníka pro okamžitý chat online nebo nám okamžitě pošlete dotaz. Odpovíme vám do 24 hodin


FAQ

1. O ceně:

Cena je dohodou. Může být změněn podle vašeho množství nebo látky.

Pokud provádíte dotaz, dejte nám prosím vědět o požadovaném množství.

Hot Tags: dámský hedvábný velký čtvercový šátek, Čína, dodavatelé, výrobci, továrny, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like