Hedvábný tisk na tkanině

Hedvábný tisk na tkanině
Dodáváme hedvábný tisk na tkanině pomocí 2018 vysoce kvalitního 100% hedvábí s digitálním tiskem. Jsme profesionální podnik zabývající se výrobou a prodejem digitální tištěné látky a šála.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Hedvábný tisk na tkanině

Dodáváme hedvábný tisk na tkanině pomocí 2018 vysoce kvalitního 100% hedvábí s digitálním tiskem. Jsme profesionální podnik zabývající se výrobou a prodejem digitální tištěné látky a šála.

popis produktu

Silk crepe de chine, z francouzského slova "crepe of China", je druh skvěle všestranné hedvábné tkaniny, známý svým lesklým leskem, jemnou strukturou, překvapivě lehkou a opravdu vynikající drapérií. Hedvábný krepový deštník je velmi vyrovnaný a standardní. A je pravděpodobně nejtrvanlivější z pěstovaných hedvábí. Silk crepe de chine je při šití výjimečně odpuštěn, protože dobře sevře a při řezání se neroztrhne. 12mm je základní váha mezi hedvábným krepem de chine range. To je v pořádku, aby se dělal do oblečení, jako jsou šaty, letní blůzy, pokud jste spokojeni s průhledovou kvalitou. Dvojité vrstvy 12mm hedvábného krepu de chine jsou naprosto neprůhledné. Mnoho zákazníků také objednává tuto položku pro výrobu obložení.

Typ produktu:

Digitálně vytištěná hedvábná krepová hůlka

Součástka:

100% morušového hedvábí

Typ látky:

Krep

Technologie:

Digitální tisk

Vlastnosti:

Lehká, krepová strukturovaná, silná, odolná a drapá

Barva:

Více barevný

Typ zdroje:

Make to Order

Šířka:

114 cm (45 ") a 140 cm (55")

Technický

Hedvábný tisk na tkanině


image001.jpgimage003.jpg

image005.jpg

Naše služba

Před prodejem: Poskytnutí vzoru A4 pro zákazníky; Vyrábíme přizpůsobenou tiskovou látku podle požadavků kupujících.

Po prodeji: Pokud jsou z hromadného přijímaného zboží nebo skladu kupujících nějaké nedostatky nebo nedostatky, na základě zprávy o kontrole z času na čas vám nabídneme přiměřené řešení.


image007.jpg

135862.jpg

Q: Jste továrna?

Odpověď: Ano, jsme profesionální výrobce v Hanzhou více než 10 let, nyní máme 215 pokročilých zařízení a tkací stroje. Můžeme poskytnout nejnižší cenu, nízké MOQ a vysoké quailty produkty pro vaše požadavky.

Otázka: Na jaké textilie můžete tisknout?

Odpověď: Pravidelným rozsahem jsou hedvábí, bavlna, viskóza, prádlo a polyester. Vybíráme také na základě vašich vzorků.

Otázka: Mohu své návrhy použít, pokud nemám vlastní?

Odpověď: Ano, pošleme vám náš návrhový katalog, který si vyberete, protože máme velký počet návrhů. Nebo byste nám také mohli poslat obrázek o tom, co se vám líbí, a my vám najdeme nebo uděláme podobnou věc.

Otázka: Mám-li o vaše produkty zájem, mohu získat zdarma vzorky, aby mohly kontrolovat?

Odpověď: Ano, samozřejmě můžeme poslat zdarma vzorky pro vaše reference a přijmout zboží v místě určení.

 

Otázka: Můžeme použít vlastní značku?

Odpověď: Ano, můžete vlastnit vlastní značku.


Otázka: Jak jsou vypočteny náklady na dopravu?

Odpověď: Všechny objednávky jsou dodávány letecky a náklady na dopravu jsou počítány podle hmotnosti a velikosti. Pokud byste chtěli s námi učinit hromadnou objednávku, budou nabízeny nejvíce konkurenceschopné náklady na dopravu.

Hot Tags: hedvábný tisk na tkanině, Čína, dodavatelé, výrobci, továrny, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like