Moruše hedvábná tkanina

Digitální tisk hedvábné tkaniny

Podrobnosti o produktu

digitální tištěné charmeuse hedvábná tkanina

Hot Prodej digitální tištěné Charmeuse hedvábná tkanina s nízkým minimem

Popis produktu

Silk charmeuse je digtial tištěné charmeuse hedvábná tkanina a také luxusní tkanina z hedvábí se saténovou povrchovou úpravou. Má plovoucí vzhled, který zakrývá velmi dobře, zejména pro formální opotřebení. Tkanina je také extrémně lehká a má lesklý vzhled a extrémně měkkou strukturu.
Lesk a jemná ruka, aby hedvábí charmeuse vhodné pro spodní prádlo, tekoucí večerní šaty, a závěsné halenky. Svatební šaty někdy používají hedvábné charmeuse, nicméně tkanina nemá tvar dobře, takže se nepoužívá pro plné, rozšířené sukně; charmeuse má tendenci držet a viset na těle. To je nejvhodnější pro více tekutiny, slinky zaujatost řez, a je příliš křehký a chatrný pro více na míru oblečení. Jeho použití v pánské oblečení patří podšívka bundy a kalhoty, kapesníky, kravaty a spodní prádlo, jako je hedvábí charmeuse boxerky.


Typ výrobku:

Moruše hedvábná tkanina

Komponenty:

100% morušové hedvábí

Typ tkaniny:

Charmeuse/Satén

Technika:

Digitální tisk

Funkce:

Těžká váha, luxusní, hladká

Barev:

Vícebarevné

Typ dodávky:

Vytvořit na objednávku

Šířka:

114 cm (45'') a 140 cm (55'')

 

digital printing fabric

Silk fabric

100%silk fabric

digital printing


Proč si vybrat nás?

A. KONKURENČNÍ CENA:

Velmi rozumná cena. Jsme profesionální dodavatel fabric. Více než 30 let v textilu.

 

B.EXCELLENT KVALITA:

Máme tkalcovnu a tiskařskou továrnu, tvoříme materiál, který máme dobrou kontrolu. Máme také profesionální systémy kontroly kvality a profesionální pracovní týmy. Můžeme zaručit, že kvalita výrobku je vynikající, která splňuje vaše požadavky.

 

C.RYCHLÉ DODÁNÍ:

Vzhledem k tomu, že máme vlastní továrny, jakmile je objednávka potvrzena, můžeme ji okamžitě opomenout a vytisknout, ušetří to čas na výrobu.

 

D:ORIGINÁLNÍ POPRODEJNÍ SERVIS:

Vzhledem k tomu, že jsme věrný pracovní tým, poskytujeme nejlepší služby před, během a po prodeji. Zvyky naší společnosti mluvily o našich službách. Jakékoliv problémy po prodeji, můžeme nabídnout nejlepší řešení

 


Hot Tags: moruše hedvábná tkanina, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like