Liberty hedvábná tkanina

Liberty Silk Fabric je velmi odolné vysoce kvalitní hedvábí, 100% polyester, nízká hmotnost, hladká a prát v pračce. Nabízí také mimořádně elegantní závěs a měkký matný povrch.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis produktu

Liberty Silk Fabric je velmi odolné vysoce kvalitní hedvábí, 100% polyester, nízká hmotnost, hladká a prát v pračce. Nabízí také mimořádně elegantní závěs a měkký matný povrch. Tento druh barvené hedvábné tkaniny má matný plisovaný povrch pro příjemnou pružnost a je výsledkem zkroucených krepových vláken, která jsou jedinečná pro dvojité hedvábí georgette. Oděvy vyrobené z dvouvrstvých georgettes mají jedinečnou vitalitu.

Výhodu

1. Skutečné hedvábí se skládá z proteinových vláken, která má vynikající biokompatibilitu s lidským tělem a hladký povrch

2. Pohlcování zvuku, absorpce prachu, tepelná odolnost. Hedvábná tkanina má vysokou pórovitost, takže má dobrou absorpci zvuku a absorpci vzduchu, takže kromě výroby oblečení může být také použita pro výzdobu interiéru, jako jsou hedvábné koberce, tapiserie, záclony, obklady stěn atd.


Specifikace

Typ výrobku:

Liberty hedvábná tkanina

Komponenty:

94% Moruše hedvábí a 6% Spandex

Typ tkaniny:

Dvojitá Georgette

Technika:

Omámený

Funkce:

Střední hmotnost, silný, odolný a závěsy dobře

Barev:

Čínská červená

Typ dodávky:

Vytvořit na objednávku

Šířka:

114 cm (45'') a 140 cm (55'') image001.jpg


Zobrazit produkt

image008.jpg

image010.jpg

image011.jpgNaše služby

1. Přijímejte přizpůsobené objednávky.

2. highend hedvábí tiskový stroj dovezený z Itálie, je vhodný pro širokou škálu tkanin, takže je světlé barvy a jasně vrstvení.

3. Jsme skupinová společnost s produkty vynikající kvality a komplexního systému řízení.


Hot Tags: svoboda hedvábná tkanina, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like