Květinová hedvábná šifonová látka

Dodáváme hedvábný tisk na látku pomocí vysoce kvalitního 100% hedvábí z roku 2018 s digitálním tiskem. Jsme profesionální podnik zabývající se výrobou a prodejem digitálně potištěných látek a šátků.

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Hedvábný krep de chine, z francouzského slova „krep z Číny“, je druh slavně všestranné hedvábné tkaniny, která se vyznačuje svým lesklým leskem, jemnou strukturou, překvapivě lehkou a opravdu vynikající drapérií. Hedvábný krep de chine je velmi rovnoměrný a standardní. A je pravděpodobně nejtrvanlivější z kultivovaných hedvábí. Hedvábný krepový dekolt je při šití výjimečně odpustitelný, protože dobře přebírá nit a při řezání se nebude třepit. 12 mm je základní hmotnost v rozsahu hedvábného krepového de chine. Je v pořádku, když se z vás vyrábí oblečení, jako jsou šaty, letní halenky, pokud vám vyhovuje průhledná kvalita. Dvojité vrstvy 12 mm hedvábného krepového deště jsou naprosto neprůhledné. Mnoho zákazníků si také objednává tuto položku pro výrobu podšívky.


Typ produktu:

Květinová hedvábná šifonová látka

Součástka:

100% morušové hedvábí

Typ látky:

Krep

Technika:

Digitální tištěné

Vlastnosti:

Lehký, krepový texturovaný, silný, odolný a dobře visící

Barva:

Vícebarevné

Typ napájení:

Značka na objednávku

Šířka:

114 cm (45'') a 140 cm (55'')

Technický

Hedvábný tisk na látku

Schopnosti každodenní údržby pro květinové hedvábné šifonové tkaniny

1.Hedvábné tkaniny nemohou být po vyprání přímo vystaveny slunci, protože silné světlo a dlouhodobé vystavení způsobí, že jsou tkaniny tvrdé a poškozují pocit a strukturu látek.

2.Odolnost hedvábných tkanin proti vráskám není příliš dobrá, proto je po praní a sušení obecně nutné žehlení, aby byla zachována jedinečná elegance a krása látky.

3.Před uskladněním je třeba žehlenou hedvábnou látku co nejvíce utěsnit a místo, kde je látka uložena, by mělo být neustále udržováno v čistotě.


image001.jpgimage003.jpg

image005.jpg

Naše služba

Před prodejem: Poskytnutí vzorku A4 pro referenci zákazníků; Výroba tiskové tkaniny na míru podle kupujících' požadavek.

Poprodejní: Pokud existují nějaké závady nebo nedostatek hromadného příjezdu nebo kupujících' sklad, na základě zprávy o skutečné inspekci, nabídneme poprvé rozumné řešení.


image007.jpg

135862.jpg

Otázka: Jste továrna?

Odpověď: Ano, jsme více než 10 let profesionálním výrobcem v Hanzhou, nyní máme 215 moderních zařízení a tkacích strojů. Můžeme poskytnout nejnižší cenu, nízké MOQ a vysoce kvalitní produkty pro vaše požadavky.

Otázka: Na jaký druh látky můžete tisknout?

Odpověď: Pravidelným sortimentem jsou hedvábí, bavlna, viskóza, len a polyester. Na základě vašich vzorků zajišťujeme také outsourcing.

Otázka: Mohu použít vaše návrhy, pokud nemám vlastní?

Odpověď: Ano, zašleme vám náš katalog návrhů, který si můžete vybrat, protože máme velké množství návrhů. Nebo nám můžete také poslat obrázek toho, co se vám líbí, a my pro vás najdeme nebo vyrobíme podobný.

Otázka: Pokud mám zájem o vaše produkty' mohu získat zdarma vzorky ke kontrole?

Odpověď: Ano, samozřejmě, můžeme poslat bezplatné vzorky pro vaši referenci a přijmout náklad v místě určení.

Otázka: Můžeme použít naši vlastní značku?

Odpověď: Ano, můžete vlastnit svou vlastní značku.


Otázka: Jak se počítají náklady na dopravu?

Odpověď: Všechny objednávky jsou dodávány letecky a náklady na dopravu se počítají podle hmotnosti a velikosti. Pokud byste u nás chtěli provést hromadnou objednávku, nabídnou se nejkonkurenceschopnější náklady na dopravu.

Hot Tags: květinová hedvábná šifonová tkanina, Čína, dodavatelé, výrobci, továrny, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like