Neoprenová sublimační tisk

Neoprenový sublimační tisk
Polyester Elastane Fabric je do neopren sublimační tisk Pro večerní šaty potápěčské pletené tkaniny v nejnovějším designu. Neoprenová potahová látka je 58 "široká a má obsah 90% polyesteru a 10% spandex. Tisíce metrů na skladě pro uspokojení projektů jakékoli velikosti
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Neoprenový sublimační tisk

Polyester Elastane Fabric je do neopren sublimační tisk Pro večerní šaty potápěčské pletené tkaniny v nejnovějším designu.

Neoprenová potahová látka je 58 "široká a má obsah 90% polyesteru a 10% spandex. Tisíce metrů na skladě pro uspokojení projektů jakékoli velikosti

popis produktu

Tato neoprenová sublimační tiskařská tkanina je také přibližně 1,5 mm tlustá, s izolovanými mikrovláknami integrovanými uvnitř tkaniny. Tato vlákna jsou extrémně silná a dávají látce pocit houbičky. Vlákna jsou obklopena hladkou, úzce spojenou polyesterovou úpravou.

Nová a oblíbená potahová látka je v tomto roce hněv. Mnoho z nejnovějších módních blogů se objevuje v Neoprene Scuba. Od šatů až po obložení stolu může být tato všestranná a tlustá tkanina použita mnoha způsoby. Tato látka je určena převážně k dekorativním a oděvním účelům a nemá vodotěsné vlastnosti. Nebojte se ponořit přímo do potápění!

Tisíce yardů na skladě, aby uspokojily projekty jakékoliv velikosti. Ujistěte se, že využijete naše kvantitativní stanovení cen za absolutně nejnižší cenu. Tato tkanina vyráběná společností Fabric Wholesale Direct, řezaná na zakázku a prodávaná na dvoře.

Typ produktu:

Digitální tištěná potahová látka / digitální sublimační tisk

Součástka:

280 g / m2 až 400 g / m2 95% polyester a 5% Spandex

Typ látky:

Scuba

Technologie:

Digitální tisk

Vlastnosti:

Heavy Weight, hladká ruka, nízký lesk a plné tělo

Barva:

Více barevný

Typ zdroje:

Make to Order

Šířka:

160cm (62 ")

image001.jpg


image003.jpg


image005.jpg


image007.jpg


image009.jpg

135862.jpg

Q: Jste továrna?

Odpověď: Ano, jsme profesionální výrobce v Hanzhou více než 10 let, nyní máme 215 pokročilých zařízení a tkací stroje. Můžeme poskytnout nejnižší cenu, nízké MOQ a vysoké quailty produkty pro vaše požadavky.

Otázka: Na jaké textilie můžete tisknout?

Odpověď: Pravidelným rozsahem jsou hedvábí, bavlna, viskóza, prádlo a polyester. Vybíráme také na základě vašich vzorků.

Otázka: Mohu své návrhy použít, pokud nemám vlastní?

Odpověď: Ano, pošleme vám náš návrhový katalog, který si vyberete, protože máme velký počet návrhů. Nebo byste nám také mohli poslat obrázek o tom, co se vám líbí, a my vám najdeme nebo uděláme podobnou věc.

Otázka: Mám-li o vaše produkty zájem, mohu získat zdarma vzorky, aby mohly kontrolovat?

Odpověď: Ano, samozřejmě můžeme poslat zdarma vzorky pro vaše reference a přijmout zboží v místě určení.

 

Otázka: Můžeme použít vlastní značku?

Odpověď: Ano, můžete vlastnit vlastní značku.

Otázka: Jak jsou vypočteny náklady na dopravu?

Odpověď: Všechny objednávky jsou dodávány letecky a náklady na dopravu jsou počítány podle hmotnosti a velikosti. Pokud byste chtěli s námi učinit hromadnou objednávku, budou nabízeny nejvíce konkurenceschopné náklady na dopravu.

Hot Tags: neopren sublimační tisk, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like