Mikro polyesterová tkanina

Mikro polyesterová tkanina

Polyester Elastane Fabric je neoprenový sublimační tisk pro večerní šaty Scuba Knit Fabric v nejnovějším designu.

Podrobnosti o produktu

Mikro polyesterová tkanina

Micro Polyester Fabric is do neopren sublimation printing for Evening Dress Scuba Knit Fabric in latest Design.

Neoprenová potápěčská tkanina je 58" palce široký a má obsah 90% polyesteru a 10% spandexu. Tisíce yardů na skladě pro uspokojení projektů jakékoli velikosti

Popis výrobku

Tato neoprenová sublimační tisková tkanina je také přibližně 1,5 mm silná, s izolovanými mikrovlákny integrovanými do tkaniny. Tato vlákna jsou extrémně silná a dodávají látce pocit houbičky. Vlákna jsou obklopena hladkým, pevně pleteným polyesterovým povrchem.

Nová a oblíbená potápěčská látka je letos zuřivá. Neoprenové potápění, které je součástí mnoha nejnovějších módních blogů, učinilo na trhu pozoruhodnou špínu. Z pokrývky na stůl dressesto lze tuto všestrannou a tlustou látku použít mnoha způsoby. Tato látka je určena převážně pro dekorativní a oděvní účely a nemá nepromokavé vlastnosti. Don' nebojte se ponořit přímo do potápění!

Tisíce yardů na skladě, aby uspokojily projekty jakékoli velikosti. Ujistěte se, že využijete naše ceny založené na množství za absolutně nejnižší cenu. Tato látka vyrobená společností Fabric Wholesale Direct, řezaná na zakázku a prodávaná na dvoře.


Typ produktu:

Mikro polyesterová tkanina

Součástka:

280 g / m2 - 400 g / m2 95% polyester a 5% spandex

Typ látky:

Potápění

Technika:

Digitální tištěné

Vlastnosti:

Velká hmotnost, hladká ruka, nízký lesk a plné zakrytí

Barva:

Vícebarevné

Typ napájení:

Značka na objednávku

Šířka:

160 cm (62'')

image001.jpg


image003.jpg


image005.jpg


image007.jpg


image009.jpgO nás

Jsme profesionální výrobce 100% polyesteru& nylonové tkaniny, s vlastní továrnou na výrobu a potahování se sídlem v oblasti zhejiang ang hangzhou a také obchodní kancelář v Šanghaji, specializujeme se na výrobu různých typů PU / PVC / TPE / Taft, žakár, cordura, ripstop, kepr, mini mat, plátno a oxford jako 170T / 190T / 210D / 300D / 420D / 600D / 1200D / 1680D atd., Potažené EVA / ULY / SILVER / TPU , stan, zavazadla, notebook, kryty, pohovka, nábytek, čalounění, stan a venkovní produkty, awining, baldachýn atd. Zaručujeme konkurenceschopnou cenu, stabilní kvalitu a nejlepší služby pro vás.

Trváme na" Spokojenost zákazníků. a upřímně se těšíme na příležitost spolupracovat se zákazníky z celého světa.


Hot Tags: mikro polyesterová tkanina, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, na míru

Dotaz

You Might Also Like