Budou se hedvábné tkaniny cítit těžce?

- Nov 09, 2019-

Budou se hedvábné tkaniny cítit tvrdě? Pro problém pocitu hedvábných tkanin jsem hodně mluvil. Říkal jsem, že hedvábné tkaniny jsou měkké, učivé, měkké a měkké. U většiny textilií samozřejmě není nic špatného. Ale nemůžete použít k posouzení, zda je látka čistá hedvábí.


Hedvábné tkaniny mají dvě možnosti, jednou jsou vlastnosti tkanin, jako jsou surové hedvábné tkaniny, které jsou obecně tužší, jako organza, taffeta, Suku satin a stejná textilie. Tloušťka není stejná jako tloušťka. Obecně platí, že čím silnější je textilie, tím horší bude měkkost. Zvláště těžké hedvábí, ruka ztratila měkkou ruku.

Will Silk Fabrics Feel Hard

Další možností je, že textilie je vyrobena tak, aby byla tvrdší, když je textilie dodatečně upravena. Naše zákaznická základna je více oděvních továren, takže chceme, aby byly pro náš textilní materiál těžší, aby je mohly řezat. Protože je tkanina měkká, je snadné ji nosit nejprve a poté je chaotická, když je střihána a není poslušná. Proto je naše textilie obecně obtížně ovladatelná.


Co dělat, když se cítíte tvrdě? Ve skutečnosti je to velmi jednoduché. Jedním je umytí pod vodou. Obecně je měkčí než před mytím. K dispozici je také zavěšení na několik dní a látka bude po vstupu vlhkosti do vzduchu měkká.