Proč silní muži nosí šátek na pasu? Pravda dává Netizen smích

- Aug 24, 2019-

"One Piece" je mladistvé krevní drama, které vypráví příběh skupiny módních a krvavých mladých chlapců, kteří se snaží bojovat o splnění svých snů! Štěstí, které nám přineslo štěstí, je samozřejmě také nespočet, ale na těch nádherných pozemcích je několik otázek, o nichž se ptáme, a dnes budeme diskutovat o tom, proč silní v One Piece budou mít v pase šálu.

about scarf

Opravdu opatrní lidé Haimi zjistí, že mnoho lidí bude mít v pase šátek a nejpůsobivější je žlutá šála na Luffy. I když je to nenápadná věc, pak víte, proč si všichni musí jednu přinést? A nejen silná, až po neznámou rybu, až po mořského zloděje, jako je bílá vous, Luffy, najde v pase takový šátek, co potom dělá?

Netizens však již takovou zvědavost měli. Otázka, kterou položili Netizens, je taková, že téměř všichni piráti uvázali na pasu jednu věc. Je to šátek? Stále se chcete naučit, jak nosit Saurona na hlavě? Odpověď ukazuje, že nejde o šátek, jen o „dekorativní pás“. Jen proto, že jednotlivec je dobrý, můžu si vzít pistoli a další věci, takže to nemá smysl.

Tento druh odpovědi je úsměv, ale je to smysluplná věc. Konečně, rusovlasí piráti jsou jen dobrým místem k uložení a na tomto místě je umístěna láhev s černým vousem. I když jste zraněni, můžete se oblékat, takže to není úplně bezvýznamné. Koneckonců, zbraň a víno jsou pro piráty nepostradatelné.

Zjistili jsme, že nejen piráti v One Piece mají takový „ozdobný pás“, ale dokonce i kapitán Jack v Pirátech z Karibiku má takový „ozdobný pás“. Zdá se, že jeho význam je opravdu neobvyklý! Podívejte se na jeho "dekorativní pás", který se používá k vložení zbraně, pro piráty, kteří používají, je stále docela velký, ale toto je role šálu pro piráty.

Z výše uvedeného vyplývá, že šátek je stále velmi důležitý. Pokud tedy potřebujete koupit, kontaktujte nás.


ADRESA: č. 17 8. ulice, Xiasha Economic Development District, Hangzhou

MOBIL: +8618258135873
E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com