Jaký druh Tvaru Tvar, Jaký Šátek Na Oblečení A Kind Kravatu

- Jun 09, 2019-

Krásný šátek není nutně vhodný pro každého, aby se nosil, nejvhodnějším systémem je přizpůsobit tvar pravého obličeje s pravým šátkem a pak použít vhodnou kravatu.

Kulatý obličej: Pokud chcete, aby vaše tvář vypadala svěží, můžete protáhnout hedvábný šátek tak dlouho, jak je to možné, se zaměřením na vertikální pocit, a věnovat pozornost integrity svislých čar od hlavy k patě, a pokusit se nepoužívat střední část. Když kravatu uzel, vyberte vhodnou kravatu metodu pro své vlastní šaty vlastnosti, jako je diamantový uzel, diamantový květ, růže, srdce uzel, kříž uzel, atd., Aby se zabránilo stohování uzel kolem krku příliš horizontálně a příliš hierarchicky.

Dlouhý obličej: Metoda otočení hedvábného šálu horizontálně může ukázat vágní a neomezený pocit krku a oslabit pocit dlouhé tváře, jako je lilie uzel, náhrdelník uzel, dvojitý zakončení uzel, atd. Zadruhé, hedvábný šátek může také být zkroucený do mírně drsného tvaru zkroucení, svázaný ve tvaru luku, nezakrývat příliš těsně, snažit se nechat hedvábný šátek přirozeně klesnout, fólie vágní smysl pro elegantní.

Obrácený trojúhelníkový obličej: obrácený trojúhelníkový obličej označuje osobu, jejíž šířka se postupně zužuje od čela k čelisti. Tvář je poměrně monotónní a dává velmi silný pocit. Hedvábné šály mohou být použity v této době, aby se krk smysl pro hierarchii, s chaotickým a bohaté kravatu stylu, bude vynikající výsledky. Jako jsou uzly růže s listy, uzly náhrdelníku, modré a bílé uzly, atd. Nicméně, pozornost by měla být věnována snížení počtu hedvábných šátků kolem, některé z průvěsů trojúhelníky by měly být otevřeny přirozeně, aby se zabránilo příliš těsné, a věnovat pozornost horizontální úrovni uzlů.

ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com