Jaký druh oblečení jsou vhodné pro tištěné tkaniny? Kde najít tištěné tkaniny?

- Jun 15, 2019-

Tkaniny, zkrácené, jsou barveny a barveny na tkaninách. Rozdíl od žakarů spočívá v tom, že se tisk provádí nejprve tkáním látky a následným potiskem potištěného vzoru na tkaninu. Tištěná tkanina byla populární v Tang a dynastie písně, a dosáhl jeho vrcholu v Ming a Qing dynastie. Byla to nutnost pro věno a oblečení.

Existuje mnoho typů tištěných tkanin v závislosti na materiálu samotné tkaniny a výrobním procesu. Podle různých tiskových zařízení, to může být rozdělena na: ruční tisk, včetně batika, kravatu barviva, ručně malovaný tisk, atd., Stejně jako strojní tisk, transfer tisk, válečkový tisk, sítotisk a tak dále.

floral-silk-fabric-for-dressesDigital Printed Scuba Fabric

V moderním oděvním designu, design tisku je už ne omezený procesem, tam je více představivosti a designového prostoru. Dámské oblečení může být navrženo s romantickými květy a barevnými pruhovými švy a dalšími velkými vzory pro šaty, ukazující ženskou ženskost a temperament. Pánské oblečení je většinou vyrobeno z hladkých tkanin. Je vyzdoben potisky a může být potištěn a obarven zvířaty a anglicky. Většinou se jedná o běžné nošení, které zdůrazňuje zralý a stabilní pocit mužů.

Silk Printing on FabricTextilní tisk na textil

Potištěné látky se používají v širokém spektru aplikací, nejen v oděvním designu, ale i v domácích textiliích. Moderní strojní tisk také řeší problém nízké produktivity tradičního ručního tisku, což značně snižuje náklady na tištěné tkaniny, což činí tisk nákladově efektivní volbou tkanin na trhu. Nevýhodou je však to, že po dlouhodobém opotřebení a mytí se vzorek tisku a barvení jeví jako vybledlý nebo zbarvený a pozornost by měla být věnována každodenní údržbě.

Prahová hodnota procesu tištěných tkanin není vysoká a většina z nich se nachází ve velkých textilních městech a na trzích s tkaninami v Číně. Můžete také přijít k nám online, kontaktujte nás podle níže uvedených kontaktních informací.


ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com