Co je tisk tkanin? Typ tisku tkanin

- Nov 01, 2019-

Co je tisk tkanin? Typ tisku tkanin, tisk tkanin má dlouhou historii od starověku. Čína zvládla techniku tisku knihtisků v neolitu. V období válčících států zvládl techniku použití dutého tisku na textilie. Dá se říci, že Čína je nejstarší tiskařskou společností. Země, ve které plavidlo používá textilie, vstupuje na Silk Road a teče do cizích zemí.

What Is The Printing Of Fabrics

Co je textilní tisk?

Tkaninový tisk je proces prezentace vzoru na tkanině nanesením barviva nebo barvy. Tisk je druh místního barvení, který po dokončení procesu vyžaduje určitý stupeň stálosti barev.

Jaké druhy textilních potisků existují?

Existuje mnoho způsobů, jak prezentovat vzory pomocí barviv nebo povlaků. Dnes se zaměřujeme hlavně na nejpoužívanější metody v oblasti tkanin. Nejčasnější tisk tkanin je hlavně jeden, přímý tisk a druhý, tisk bez barviv. Tři metody výtiskového tisku, a později s vývojem, má vývoj vědy a technologie postupně čtyři, malířský tisk, pět, přenosový tisk, šest, digitální tisk, dnes je těchto šest tiskových metod běžnou metodou tisku v oblasti tkanin , navíc k tomu Kromě toho existuje snížený tisk, smršťovací tisk, plochý sítotisk, rotační sítotisk, tisk vodou, lepidlo, inkoustový tisk, tlustý deskový tisk, pěnový tisk, nylonový tisk, epoxidový tisk, gelový tisk, Flocking potisk, flockovací a tlakový tisk, ručně malovaný tisk atd.