Co je hedvábná tkanina

- Jun 09, 2020-

Hedvábná šála není nutně hedvábná tkanina, ale může být také hedvábná jako chemická vláknitá tkanina. Při nákupu hedvábného šálu se proto doporučuje zkontrolovat popis složení značky hedvábného šátku, aby se zjistilo, zda se jedná o hedvábný materiál, který obecně označuje 100% hedvábí, a směsová látka obecně označuje 100% hedvábí.

Hedvábným tkaninám by mělo dominovat hedvábí. Hedvábné šátky by měly být stejně hladké a přátelské k pokožce, jako když byly při koupi. Poté, co byl opláchnut vodou, použijte asi polovinu pánve s vodou asi 30 ℃, vložte malou lžičku octa, namočte oblečení po dobu 20 minut a nezkroucujte je. Zavěste je do vzduchu s vodou a pověste je, aby zaschly. Pomocí rukou odstraňte vrásky a upravte je. Když jsou napůl suché, naplňte sklenici horké vody nebo ji žehlte při nízké teplotě.

100% hedvábná tkanina se vyznačuje silným komfortem, dobrou absorpcí, odvlhčováním, absorpcí zvuku a absorpcí prachu. Hedvábí se skládá z bílkovinných vláken, s jemnou a hladkou texturou a jemným dotykem. Ve srovnání s jinými vláknitými tkaninami je koeficient tření mezi hedvábím a lidskou kůží pouze 7,4%. Proto při kontaktu lidské kůže s hedvábnými výrobky často vyvolává jemný a jemný pocit. 100% hedvábí má přirozenou absorpci vlhkosti a odvlhčování, což je nesrovnatelné s jinými umělými vlákny. Díky své porézní povaze může hedvábí absorbovat vzduchovou mezeru. Hedvábí může absorbovat nebo distribuovat vodu do vzduchu, takže může absorbovat vlhkost ve vlhkém prostředí a uvolňovat vlhkost v suchém prostředí. Proto může kromě své schopnosti přizpůsobení také pomoci lidem' s kůží nebo jinými hedvábnými výrobky udržet určitou vlhkost; Pokud budete nosit hedvábné oblečení v létě, můžete také rychle uvolnit pot a teplo se silnou propustností vzduchu, díky čemuž se lidé cítí chladně a nesrovnatelně.

Navíc díky malé tepelné denaturaci a tepelné odolnosti hedvábného vlákna je jeho spalovací teplota 300 ~ 400 ℃, což je druh žáruvzdorného vlákna, které hraje velmi vysokou roli v samozhášecí látce