Co je tištěná látka

- Sep 26, 2018-

Jednoduché pochopení tištěných tkanin spočívá v tom, že tkaniny jsou nejdříve tkané a poté vytištěny na tištěném vzoru. Podle různých tiskových materiálů a tiskařských procesů jsou tisknuté textilie také klasifikovány.


Klasifikace určená tiskovými materiály jsou aktivní tisk a pigmentový tisk.

Pigmentový tisk je nereaktivní barvivo, cena je relativně levná, ale nyní existuje mnoho speciálních tiskových materiálů, cena není levná.


Reaktivní barvivo je reaktivní barvivo, které činí látku vynikající v prašném provedení, vysokou čistotou, vysokou stálostí barev a vysokými náklady.

Klasifikace určená procesem tisku jsou následující:

Nejprve jsou tištěné tkaniny rozděleny do inkoustově potažených tkanin a přenosových potahovaných látek. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma látkami spočívá v tom, že proces tisku je jiný.


První pohled na inkoustové potiskované tkaniny, obecně rozdělený do rotačních sítotiskových tkanin a plošných tiskových tkanin. Čínské tiskařské sítě zde nezpracovávají své výrobní procesy. Čtenáři, kteří potřebují vědět, mohou číst proces tisku. "Tento výrobek přináší hlavně své vlastnosti: výroba plochého sítotisku má nízkou účinnost, ale širokou adaptabilitu, flexibilní aplikaci, vhodnou pro malou šaržovou a víceoborovou výrobu. Otočný sítotisk je nepřetržité zpracování s vysokou výrobní účinností a má výhody válečkového a plochého sítotisku, ale existují určité omezení v jemnosti vzoru a bohatosti tiskové barvy.


Proces přenosového tisku přenosové tiskařské tkaniny je jednoduchý, investice je malá a výroba je flexibilní.