O původu šátky

- Nov 24, 2018-

Naši předkové v dávných dobách, v éře Chiyou, žlutý císař, ty vítězné zvířecí kůže byly uděleny těm, kteří si zaslouží, aby se potvrdil. Šátek byl to znamená nejen pro fyziologické potřeby tepla, ale také pro duchovní útěchu a povzbuzení. Samozřejmě, zvířecí kůže, v té době by měla nezpracované, nebo s krví, velmi hrubé.

Bambusové vlákno šátek

Moderní šátky jsou textilie pro studené a prachotěsný dekorace krky, šály a balíků. Bavlna, hedvábí, vlna a chemická vlákna se používají jako suroviny. Metody zpracování patří, tkaní, pletení a ruční pletení. Podle tvaru látky lze rozdělit na čtvercový šátek a dlouhá šála. Je-li čtvercový šátek je šikmo, po šití se z ní stane trojcípý šátek. Existují jednoduché barvy, barva mříže a tisk a jiné odrůdy. Aby ruka pocit měkké, čisté a trvanlivé, nejvíce tkané čtverce ručníky jsou vyrobeny z prostého, keprové nebo atlasové vazbě. Osnova a útek hedvábné šátky jsou obvykle vyrobeny z tkaní hedvábí nebo chemických vláken, převážně bílé denier 20-22. Hedvábné polotovary jsou rafinované, barvené nebo tisknout. Lehké a transparentní textury, měkký a hladký pocit, váha mezi 10-70 g/m 2. Pro jarní a podzimní sezónu jsou saténový přehoz, krepdešín, kepr hedvábí a jiné odrůdy. Dlouhá šála s ušima na obou koncích, uši musí mít tkaní uši, plnění uši a vinutí uši. Fabric tká patří v plátnové vazbě, Keprové vazbě, honeycomb a osnovní vazba. Tkané a Pletené šály vytáhl šátky, které se provádí tažením prázdné šátek přes drát nebo bajonet stahovák. Povrchové vlny je krátká a hustá a popisovač je silná, což zlepšuje zadržování tepla tkaniny. Vlněné šály lze také smrštitelná dosáhnout kypré vlny a komprimovat textury. Osnova a útek hedvábné šátky jsou většinou vyrobeny z 20/22 denier hedvábí nebo 120 denier lesklé hedvábí a útkové příze je obvykle vyroben ze silné příze. Po barvení, tisk nebo malování, vyšívání a tak dále hedvábné tělo je převážně realistické květinové vzory. Hedvábný povrch je měkká, hladká a barevné.

S rozvojem společnosti a zvýšení populace lidé potřebují šátky více a je rovněž velmi jemné zpracování šátky. I v případě, že nosíme reálné zvířecí kůže, jsme se projít mnoha postupů zpracování a nebude cítit Krvavý charakter zvíře, samotné. Kromě toho vývoj lidské civilizace nám zabít mnoho zvířat neumožňuje. Již nejsou předmětem lidského dobývání, ale předmětem naší ochrany. Fashionists se líbí nosit zvířat šátky, které již nejsou pravou kožešinu, se vyvinuly do hedvábí, Kašmír a jiné velmi měkké materiály. Zvířecí vzor je pouze forma, to znamená, že zachová pouze zvířecí vzor. Styl šálu a odpovídající oblečení se lidé cítí módní. Co leopard tisk, zebra print a šátek had?