Výhody digitálního tisku

- Jun 29, 2020-

Příjmy z digitálního tisku jsou také velmi značné v budoucím trendu. Ve srovnání s tradičním tiskem má výhod vyšších výnosů z přidané hodnoty. Jaké jsou výhody digitálního tisku ve srovnání s tradičním tiskem?

1. Snížení nákladů na pracovní sílu

V tradičním procesu tisku existuje mnoho odkazů ručního provedení, které musí zpracovat více operátorů, což zahrnuje vysoké náklady na pracovní sílu. Digitální inkoustový tiskový stroj téměř realizuje proces automatického řízení a operátor může čas od času dohlížet na běžící stroj.

2. Žádné náklady na výrobu obrazovky

Při digitálním inkoustovém tisku je vzorek přímo vytištěn na tkanině, což eliminuje kruhový sítotisk. To nejen šetří drahocenný tisk stroje obrazovky čas, ale také šetří dodatečné náklady na obrazovku sám a náklady na rytí obrazovky.

3. Delší životnost trysky

V současné době je většina digitálních tiskových strojů na trhu vybavena zařízením pro prevenci ztrát trysek a inteligentní technologií monitorování systému, jako je zvýšení vzdálenosti mezi tryskou a tkaninou, aby se snížila pravděpodobnost poškození trysek. Proto má technologie digitálního tisku ve srovnání s tradičním tiskovým strojem delší životnost (šetří mnoho nákladů na výměnu trysek) a účinně snižuje náklady na údržbu stroje.

4. Zkrácená doba odezvy

Rychlý protipožadace trhu roste, což podporuje rychlý rozvoj digitálního tisku. Není těžké si s pomocí digitálního inkoustového tisku prohlédnout produkci rychle se pohybujících oděvních značek, jako je Zara, H & M, mezera atd., A to pomocí digitálního inkoustového tisku, může továrna zlepšit produktivitu tiskového stroje a zkrátit dobu obratu, s rychlejším dodáním a větším objemem tisku.

Současně je stále více značek stále více a více ochotno platit vyšší náklady za rychlejší doručení, jako je dodání jednoho metru tkaniny za týden nebo dokonce tři dny, spíše než několik týdnů a měsíců.

5. Potisk na prodávaných textiliích, nepotištěných textiliích

Vzhledem k dlouhé době obratu tradičního tisku musí módní značky odhadnout měřiče tištěných tkanin, které prodávají, a tisknout na tomto základě. Vzhledem k tomu, že digitální inkoustový tisk urychluje proces tisku, kdy je určitý typ prodeje oděvů velmi dobrý, módní značky mohou provádět malý dávkový tisk a znovu objednat.

V ideálním případě, s digitálním inkoustovým tiskem, nebude v budoucnu existovat žádný "slevový prodej", protože módní značky mohou rychle získat množství tištěné látky, které potřebují.

6. Snížená spotřeba inkoustu

Přestože je inkoust používaný v digitálním tisku dražší než inkoust používaný v tradičním tisku, množství inkoustu lze uložit v procesu digitálního tisku. Pokud použijeme vhodnou technologii k vědeckému rozložení množství inkoustu, lze ušetřit alespoň 20% částky.