Hedvábné šály jsou chytře sladěny tak, že vás může vidět více v davu.

- Apr 05, 2019-

Je to jen proto, že jsem tě viděl víc v davu. Ve věku, kdy v dnešní době převládají hedvábné šály různých barev, jak se slušně vyrovnat a správně navázat, aby se ukázala perfektní postava v davu a dvojnásobná míra obratu, se stal cíl většiny žen.


Hedvábný šátek , vlastní šátek


Elizabeth Taylorová řekla: "Ženy, které nenosí hedvábné šátky, jsou nejnadějnější ženy." Audrey Hepburnová jednou řekla: „Když jsem si oblékla hedvábný šátek , nikdy jsem se necítila tak jasně, že jsem žena, krásná žena. Mám jen košili, sukni, baret a boty, ale mám 14 let. šátky.


Následuje jednoduchý způsob zdobení hedvábného šálu .


Pokud máte štíhlý krk, pak naštěstí můžete udělat odvážné pokusy navázat různé styly hedvábných šátků. Například, hedvábný šátek je prostě "vázán" na krk. Pokud jde o to, jak to uvázat, mohou to vyzkoušet ženy s dlouhými krky.


Pokud máte kratší krk, budete kritičtější ohledně barvy, textury a kravaty hedvábných šátků . Návrhy mohou být vybrány tenký hedvábný šátek , nemusí se krk příliš zakrýt, také nesmějí uvázat šátek ve středu krku, snažte se co nejpevněji spojit do tvaru písmene V, pak krk může být vizuálně. Hedvábné šátky s příliš složitým designem nebo příliš velkými vzory mohou také zkrátit krk.


Nakonec by měl být efekt hedvábného šálu úměrný postavě. Malé a nádherné ženy by se měly vyhnout šátkům, které jsou příliš velké a příliš těžké.


Výrobci šátek: Výrobci: Guoyun Silk Vybírá si hedvábný šátek, který se hodí pro sebe. Dokončuje polovinu plánu utváření dokonalé postavy a je také magickou zbraní ke zvýšení kouzla a důvěry žen.

ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com