Metoda čištění hedvábné šály

- Nov 22, 2019-

Hedvábný šátek se rodí se smyslem pro plynulost, plus obarvené tisky, vykreslování módních prvků, romantický pocit. Takže jak prát hedvábný šátek, samozřejmě, existují určité metody, dovolte mi představit metodu čištění hedvábného šálu:

1. Hedvábný šátek se nemusí starat o smršťování, proto musí být prát, ale nesmí být prát v pračce. Neumývejte ji horkou vodou 30 stupňů nebo více a nemíchejte ji s jiným oblečením. Při mytí rukou nepoužívejte prudké tření nebo kroucení. Místo toho použijte pěnění nebo pískání. Metoda by měla být velmi jemná. Také buďte opatrní, abyste dlouho nemočili. To je klíč k tomu, jak prát hedvábný šátek.

2. Hedvábný šátek není vhodný pro praní s pracím práškem a mýdlem, díky kterému bude šátek žlutý a tvrdý. Při mytí použijte kyselý nebo lehký alkalický prostředek. Můžete použít speciální hedvábný čisticí prostředek, například hedvábí nebo jemný čisticí prostředek. Pokud to' nemáte, zvažte jeho použití. Vysoce kvalitní šampon a sprchový gel pro čištění. To má důležitý dopad na to, jak prát hedvábné šátky.

Silk Scarf Cleaning Method

3. Hedvábný šátek nelze ručně vytáhnout ručně a velké množství vody by se mělo vylisovat ručně. Hedvábné šátky mohou být' t vystaveny přímo na slunci, ale měly by být sušeny ve stínu, aby' t nezmizely.

4. Pokud se nepoužívá, je nejlepší zavěsit papírový sáček. Při skladování se bource morušového bojí hmyzu a nejlépe se chrání přírodním kořením odpuzujícím hmyz. Navíc, morušové hedvábí se nejvíce bojí ostrých předmětů, takže se snažte drhnout hrubé předměty.

5. Hedvábný šátek se snadno krčí a čas od času je třeba jej vyžehlit. Při žehlení použijte soubor s nízkou teplotou žehličky. Použití příliš vysoké teploty poškodí vlákno hedvábí. Mělo by být žehleno, když je 80% suché, a nemělo by se stříkat přímo a na opačnou stranu ručníku je teplota regulována mezi 100-180 stupňů.

Když si nosit praný hedvábný šátek a ukazovat to všem, všechny vaše oči se soustředí na vás a vy se budete cítit jako hvězda.