Skladování šátku

- Sep 26, 2018-

1. Pokud můžete použít hedvábný šátek bez použití horké, můžete ji použít přímo. Věřím, že četnost používání bude značně zvýšena. Zde vás seznámím se čtyřmi způsoby sběru, které nejsou snadné k vytváření záhybů a jsou snadné najít a zabírat žádný prostor. . Vyzkoušejte to podle vašich skutečných potřeb.


(1) Věšáky na závěsné kalhoty mohou být použity ke složení hedvábných šálků do stavu, který lze okamžitě použít a jsou fixovány klipsy, což je velmi výhodné.


(2) Pomocí malé sběrné zásuvky z kartonu lze vybrat produkt o šířce asi 30 cm a 1/4 šálu se může skládat a skládat.


(3) Zavěste na závěs větší množství skládaných hedvábných šálků a zajistěte je pomocí háčků. Pokud klobouky na hedvábných šatech opustí značky, mezi klipsy a šály může být vložen silný papír.


(4) Převeďte hedvábný šátek do velikosti 1/4 a vložte jej do složky s více vrstvami vnitřních vrstev. Když je složka umístěna rovně, nebude to mít za následek záhyby a bude to na první pohled jasné.


Vzhledem k tomu, že použití hedvábných šálků není omezeno ročním obdobím, čas sběru je poměrně krátký. Pokud se jedná o dlouhodobou sbírku, lze použít následující dvě metody:


(1) Prvním je použít jádro obalové fólie, aby se přehozila složená hedvábná šála na jádro obalové fólie, která nezabírá prostor a zabraňuje záhybům.


(2) Druhým je použití pouzdra na prádlo a pokrytí pytle na hedvábném šátku a šálu visící na závěsu, aby se zabránilo prachu.

Způsob odstraňování uzlovaného uzlu