Šála

- Sep 26, 2018-

Šátek je dlouhý pruh, trojúhelník, čtverec a jiné textilie kolem krku. Látka je obvykle vyroben z vlny, bavlny, hedvábí, modální, lidský bavlna, akryl, polyester, atd., obvykle stále teplo, ale také proto, že krása, čistota nebo náboženství. Noste ji.

Předků našich dávných lidí, v éře žlutého císaře Chiyou, ty vítězné vzhledy dostali jako odměnu těm, kteří stojí za uznání. To znamená původní produkt šátek je nejen fyziologické potřeby tepla, ale druh duchovní útěchu a povzbuzení. Samozřejmě zvířecí kůže, v té době by měla být rovněž nezpracované, nebo krvavý, velmi hrubý.


Moderní šátky jsou textilie pro ochranu studené a prach, bryndáčky, šátky a baotou. Bavlna, hedvábí, vlna a chemická vlákna se používají jako suroviny. Zpracovatelské postupy jsou organické, tkaní, pletení a uzlování rukou. Podle tvaru tkaniny, dělí se na dva typy: čtvercový šátek a dlouhá šála. Čtvercový šátek je řez podél diagonální linie a je šitá do trojúhelníku šátek. Existují odrůdy jako obyčejný barvu, barvu mřížky a tisk. Aby ruce měkké, že řádky jsou jasné a trvalé, většina z tkaniny čtverce jsou vyrobeny z obyčejné, kepru nebo satén. Hedvábné šátky se běžně používají pro 20 až 22 denier hedvábí nebo chemických vláken vláken, převážně bílé tkané a hedvábné polotovary jsou rafinované, barvené nebo tisknout. Textura je světlé a průhledné, měkké a hladké, a hmotnost je mezi 10 a 70 g/m2. Vhodné pro jarní a podzimní sezóny, existují odrůdy satén, krep, kepru a tak dále. Dlouhá šála má hroty na obou koncích a uši musí mít tkané uši, hroty a uši. Tkanina má v plátnové vazbě, šikmé tkaniny, honeycomb a těžké tkáně. Tkané a Pletené šály mají pull vlněný šátek, který se získává tahání ručník prázdné prostřednictvím wire pilling stroj nebo trn zvýšení stroje. Povrch má krátké a husté chmýří a silná ruka pocit, který zlepšuje teplo tkaniny. Vlněné šály lze také použít v fluffing procesu k dosažení plné chmýří a těsné textury. Zeměpisná délka a šířka hedvábný šátek dlouhý přijímá převážně 20/22 denier hedvábí nebo 120 denier lehké hedvábí a útkové nitě je často používán jako silný zvrat. Hedvábné polotovary jsou barveny, tisknout nebo malované, vyšívané, atd., s realistickou květinovými vzory. Hedvábný povrch je měkký a jemný, rukou cítí hladké a barvy jsou barevné.


Sociální rozvoj, populace zvýší, lidově poptávka pro Šátky je stále větší a větší, a zpracování šály je také velmi náročná. I v případě, že nosíme reálné kůží, se projít mnoha postupů zpracování a nebude cítit zrůda sama. Krvavé. A rozvoj lidské civilizace, aby nám spoustu zvířat. Již nejsou předmětem lidského dobývání a stát se předmětem naší ochrany. Zvířecí tisk šátek, který módní lidé rádi nosit už není pravou kožešinu. Se vyvinula v měkké materiály jako hedvábí a Kašmír. Zvířecí tisk je jen forma, to znamená, je zachována pouze vzor zvířecí tisk. Styl šálu a odpovídající oblečení se cítí velmi módní. Co leopard tiskne, zebra tisků a hadovité šátky.