Ritght, šátek je tvůj nejlepší přítel

- May 12, 2020-

Krize COVID-19 ukázala světu význam nošení masek. Kvůli nedostatku chirurgických masek však lidé musí najít jiné způsoby, jak se chránit, a tak nechat lékařské chirurgické masky a další pohotovostní vybavení předním lékařům. Existuje mnoho způsobů, jak šití masek, ale nejpřímější je použití šátků, šátků a obvazů. Ačkoli nezajišťují stejnou úroveň ochrany jako respirátory N95, alespoň jedna vrstva obrany je lepší než chodit nahá.

Samozřejmě, že to není jen šátky. Přírodní textilie, jako je hedvábí a bavlna, jsou výhodnější než umělé textilie, jako je nylon a polyester, protože zadržují bakterie po dlouhou dobu. CDC doporučuje nosit jakýkoli vlastní nebo jiný osobní ochranný výstroj a masky zakrývající nos a ústa. Pokud není na výběr, mohou být jako dočasné náhražky použity obvazy, šátky nebo šály.

Módní výhody hedvábného šálu jsou ještě zřetelnější; po celá desetiletí, to bylo zápas přidat barvu na oblečení. Existuje vysoká poptávka po šátcích, se sociálními médii se zaznamenávají mnohé šátky Dr. Deborah Bix' trh se starožitnými Hermesem se rozvíjí na webových stránkách, jako jsou skutečné.