Vůdci mnoha zemí jsou při důvěře Číny nad epidemií plní důvěry

- Feb 13, 2020-

Novinka coronavirus, Peking 11. února Xinhua, někteří vůdci a celebrity z jiných zemí poslali telegram externímu styčnému oddělení ústředního výboru CPC&# 39, aby zhodnotili pokrok Číny v boji proti vypuknutí nové pneumonie coronavirus a plná důvěra v konečné vítězství Číny' nad epidemií.


Tiermer, prezident maďarských dělníků' strana uvedla, že Čína vynaložila velké úsilí v boji proti epidemii a žádná země světa nemůže v krátké době účinně mobilizovat takové velké lidské a lékařské zdroje. To plně demonstruje velkou moc socialismu s čínskými charakteristikami.


Předseda a řečník moldavské socialistické strany gretchani ocenil včasné briefingy Číny' Řekl, že v dnešním globalizovaném světě&# 39 není zvládnutí epidemie záležitostí jedné země a vyžaduje společné úsilí všech zemí. Maroko chápe a důrazně podporuje opatření přijatá Čínou k prevenci a kontrole epidemie a upřímně si přeje Číně, aby se v boji proti epidemii brzy obrátila.


Debenecia, předseda Stálého výboru Mezinárodní konference asijských politických stran a bývalý mluvčí domu zástupců Filipín, uvedla, že jménem Mezinárodní konference asijských politických stran z 52 asijských zemí a složené ze 350 vládnoucích stran, opoziční strany a nezávislé strany, rád bych vyjádřil naši podporu Číně. Věřím, že pod vedením generálního tajemníka Xi Jinpinga Čína a Číňané tuto epidemii jistě překonají.


Birju J Che, předseda nepálské zemědělské dělnické strany, uvedl, že pod vedením generálního tajemníka Xi Jinpinga se Číňané spojili ve své odvaze a statečně čelili výzvám. Velmi si toho vážíme. Reakční opatření Číny' jsou vzácnými příběhy o úspěchu v oblasti veřejného zdraví, které sdělují světu pozitivní poselství. Věřím, že Čína vyhraje jako vždy.