Je hedvábná páska užitečná

- Oct 26, 2020-

1. Je pohodlný a má vliv na zdravotní péči na lidské tělo. Hedvábí se skládá z bílkovinných vláken, která mají vynikající biokompatibilitu s lidským tělem. Kromě hladkého povrchu je koeficient stimulace tření do lidského těla nejnižší ze všech druhů vláken, pouze 7,4%. Proto, když naše jemná kůže s hladkým a jemným hedvábím. Při setkání se stará o každý centimetr naší pokožky svou jedinečnou měkkou strukturou, která sleduje křivky lidského těla.

2. Dobrá absorpce vlhkosti, dobrá pronikavost vzduchu a nízká statická elektřina. Hedvábí je ztuženo kapalinou vylučované z hedvábné nitě v bource moruši. Jedná se o přírodní proteinovou molekulární sloučeninu se složitým složením. Nošení hedvábného oblečení má dobrý ochranný účinek na lidskou pokožku.

3. Může vyléčit kožní onemocnění. Vzhledem k tomu, že hedvábí obsahuje více než 20 druhů aminokyselin potřebných lidským tělem, když lidé nosí těsně přiléhající hedvábné oblečení, aminokyseliny v hedvábí mohou vstoupit do lidského těla kůží, takže lidská kůže je hladká a hydratovaná.

4. Anti-ultrafialové paprsky, tryptofan a tyrosin v hedvábných bílkovinách mohou absorbovat ultrafialové paprsky, takže hedvábí má dobrou anti-ultrafialovou funkci. Ultrafialové paprsky jsou velmi škodlivé pro lidskou pokožku. Samozřejmě, poté, co hedvábí absorbuje ultrafialové paprsky, prochází chemickými změnami, takže hedvábné tkaniny jsou náchylné k žloutnutí pod slunečním světlem.


pexels-photo-5010664