Je ledové hedvábí hedvábí? Rozdíl mezi ledovým hedvábím a hedvábím

- Nov 09, 2019-

Je hedvábí ledové hedvábí? Rozdíl mezi ledovým hedvábím a hedvábím, což je dobré pro ledové hedvábí a hedvábí? Ledové hedvábí není hedvábí, i když dotek obou tkanin je velmi chladný a pohodlný, ale existují dvě velmi odlišné textilie, ledové hedvábí je umělé a hedvábí je přírodní, obě jsou velmi odlišné.

Is Ice Silk Silk The Difference Between Ice Silk And Silk

Rozdíl mezi ledovým hedvábím a hedvábím


Hedvábí se obecně týká hedvábí, včetně hedvábí moruše, hedvábí tussah, hedvábí ramie a hedvábí kasava. Známé jako „Fiber Queen“, hedvábí je oblíbeno lidmi všech věkových skupin díky svému jedinečnému kouzlu. Hedvábí, což je proteinové vlákno, obsahuje 18 druhů aminokyselin prospěšných pro lidské tělo, které mohou pokožce pomoci udržet metabolismus povrchového lipidového filmu, a tak mohou udržet pokožku vlhkou a hladkou.


Ledové hedvábí obecně odkazuje na viskózové vlákno, hlavní paletu umělých vláken. Alkalická celulóza je alkalizována přírodní celulózou a poté reaguje s sirouhlíkem za vzniku xanthátu celulózy. Viskózní roztok získaný rozpuštěním ve zředěném alkalickém roztoku se nazývá viskóza a viskóza se odstředí za mokra a vytvoří se řada viskózových vláken.


Ledové hedvábí a hedvábí, které je lepší


Je zřejmé, že hedvábí je lepší. Přestože je hedvábí ledu chladné a prodyšné, stále nemůže překonat „královnu vláken“ - hedvábí.


Hedvábí je morušové hedvábí, které patří do proteinové vlákniny. Hedvábný fibroin obsahuje 18 druhů aminokyselin prospěšných pro lidské tělo. Jedná se o „zelené přírodní vlákno“, které splňuje požadavky té doby. Pomáhá pokožce udržovat metabolismus povrchového lipidového filmu a udržuje pokožku vlhkou a hladkou. Hedvábné hedvábné přísady mají také schopnost zabránit růstu mšic a plísní. Mají antibakteriální a antialergické účinky a jsou nejvhodnější pro jarní alergické partnery.