Identifikace látek

- Nov 01, 2019-

Rozpoznání látky je obrácené a pozitivní. Identifikace přední a zadní strany zákazníka při výběru oděvů v obchodě často zjistí, že některé textilie není snadné rozeznat mezi přední a zadní stranou; když obchod s oděvy krájí a krájí oděv, je snadné dělat chyby v látce. Na zadní straně je barva oděvu nerovnoměrná a vzor neodpovídá, což ovlivňuje krásu tvaru. Proto je velmi důležité identifikovat přední a zadní část tkaniny a šití a šití. Přední a zadní část látky určuji obvykle dotykem oka a ruky. Konkrétně chápat následující aspekty:


(1) Podle rozpoznávání struktury a barev tkaniny. Přední vzor a vzor tkaniny jsou jasné a zřetelné, čisté a pečlivé a barva je jasná; na zadní straně je přední strana rozmazaná a chybí vzor.


(2) Identifikace na základě plyše. Corduroy, velveteen, mercerizovaný samet, atd. Jsou čelní s načechraným obráceným povrchem bez chmýří, relativně ploché; u oboustranné sametové textilie je přední chmýří mnoho a elegantní, zatímco zadní strana má méně chmýří.


(3) Identifikujte podle vlastností okraje látky. Hrana tkaniny obecné tkaniny má plochou přední stranu a plochou stranu a protilehlá strana okraje tkaniny se kroutí dovnitř. Některé vysoce kvalitní oděvní textilie, jako je materiál, mají na okraji látky slovo nebo jiný text. V této době je přední text textilie jasný, jasný a čistý; zatímco obrácený text je neurčitý a obrácený.


(4) Identifikace na základě ochranných známek a pečetí. Celé domácí textilie jsou obvykle opatřeny ochrannými známkami a specifikacemi produktu na zadní straně a na každém konci každé sekce jsou označeny datem výroby a pečetí kontroly. U exportovaných výrobků je ochranná známka a kryt těsnění připevněno k přední části textilie.


(5) Identifikace podle formy balení. U baleného textilního produktu je opačná strana každé hlavice látky obrácená. Pokud se jedná o dvojitou tkaninu, vnitřní vrstva je přední a vnější vrstva je rubová.

Identification Of Fabrics

Kromě toho existují také jednotlivé tkaniny, obrácený vzor je elegantní a barva je měkká. Proto může být také použit jako přední strana textilie při stříhání a šití. Žakárové, pásové tkaniny, přední pruhy, přehoz a žakárové barvy by měly být výraznější než zadní, vrstvené, světlé a rovnoměrné. U hladkých, keprových a saténových tkanin jsou přední linie jasné, jasné a tkanina je rovná a hladká. Stručně řečeno, identifikace přední a zadní strany textilie by měla být zvažována mnoha způsoby, aby bylo dosaženo správného závěru.