Jak zápas hedvábné šátky více mírně

- Apr 24, 2019-

Hedvábí šátek přizpůsobení výrobci sdílet: jak zápas hedvábné šály, aby vás více modelu


Máte-li střední postavu, spravedlivou pleť a štíhlý krk, pak jste vhodné nosit barevné hedvábné šátky, jako je růžová, Lake modrá, jasně žlutá, růže červená, atd. V designu, můžete si vybrat velké květy, široké mřížky , rozptýlené vzory nebo kombinace abstraktních barevných bloků. To bude vypadat energičtěji, moudře a schopně.


Někteří lidé jsou mírně baculatí a mají krátký krk, takže by měli věnovat velkou pozornost nošení hedvábných šátků. Při nošení bez límce jí hodí hedvábný šátek s jemným tónem a malými kousky; když nosíte svetr s vysokým hrdlem, nenoste malý čtvercový ručník, ale dlouhý ručník s přízí visící na hrudi je lepší. Nevybírejte příliš světlé barvy. Vyberte si purpurovou, tmavě drahokamovou modř, tmavě zelenou, hnědou a tak dále s nízkou čistotou. Štíhlé mladé ženy si mohou vybrat napětí oranžové, citronově žluté, ovocné zelené, skákání v davu, oko-lov roli. Ženy s nažloutlou pletí by se měly vyvarovat fialové a žluté. Mohou si vybrat mléčně bílé, modré a středně zelené hedvábné šátky, aby jejich tváře bělejší a jasnější proti hedvábným šátkům. Některé ženy mají tlustší tváře. Mohou si vybrat hedvábné šátky s jemnými pruhy nebo malými květy. Měly by se vyhnout hedvábným šátkům s velkými květy. Barva může být tmavě zelená, tmavě modrá, černá, hnědá, fialová lilek a tak dále.


Hedvábný šátek nejenže chrání jemnou pokožku před chladným větrem, ale také zabraňuje ztrátě části tělesného tepla, aby chránila pokožku před chladem. Zároveň hraje důležitou dekorativní roli, zdobení krku hedvábné šály, může učinit celkový efekt oblečení dokonalejší, je konečný dotek.


Viz Guoyun Silk pro vás sdílet tento článek není spousta sklizně, spěchat přizpůsobit šátek, aby vás více model bar. Pro více informací o šátcích dávejte pozor na webové stránky společnosti.

ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com