Jak rozlišovat hedvábné míchané tkaniny

- Nov 22, 2019-

Jak rozlišujete hedvábné míchané tkaniny?

I. Metoda identifikace čísla položky: Sonýn vyrobený v číně implementuje jednotné číslo produktu skládající se z pěti arabských číslic. Pět číslic začíná zleva a první číslice představuje číslo materiálu tkaniny. Celá hedvábná tkanina (včetně hedvábí, hedvábí) Je to "1", tkanina z chemických vláken je "2", smíšená tkanina je "3", hedvábná tkanina tussah je "4" a hedvábí je "5".

Za druhé, metoda identifikace ceny: cena hedvábné tkaniny je asi dvojnásobná než u chemických vláken a simulovaného hedvábného saténu.

Za třetí, lesk, metoda rozpoznávání pocitů: vzorek je rovnoměrně rozložen do svého vzhledu, hedvábí má výkon absorpce světla, vypadá hladká a nemá zrcadlový povrch, lesk je elegantní a měkký, perla je jasná, ruka se cítí měkká a elegantní, hedvábná nit je hustá a ruka zachytí vrásky, tím vyšší je čistota , čím vyšší je hustota hedvábí cítí lépe; hedvábná tkanina byla změkčená, ale hedvábný povrch je tmavý a nemá perleťový lesk; tkanina z chemických vláken je jasná, oslňuje a cítí se tuhá. . Kromě toho by hedvábný výrobek měl mít mírný pocit poškrábání ruky. Třením dvou vrstev tkaniny bude produkovat "hedvábný" zvuk, zatímco tkanina jiných surovin není.

Za čtvrté, způsob spalování: část příze je spálena, hedvábí nevidí otevřený plamen, vůně hořících vlasů, hedvábný popel je černé částice, může být rozdrcen ručně; simulované hedvábné ohně s ohněm, má plastovou chuť, okraj ohně je uhašen Zanechá tvrdý gumový blok.

How To Distinguish Silk Blended Fabrics

Rychlost smrštění hedvábí je vysoká. Je vhodné zakoupit hotový výrobek zvolit větší velikost, než je skutečná poptávka. Pokud se jedná o látku, tkanina by měla být ponořena do čisté vody po dobu delší než 5 hodin před výrobou, aby tkanina zcela absorbovala vlhkost a pak vysušila. Podruhé namočte, aby hedvábí nebylo deformováno po dvou ponořeních a sušení a oblečení lze umýt podle vůle. Pokud si však vyberete vysoce kvalitní zboží v hedvábí, je nejlepší vzít suché čištění, aby tkanina nemusela být předem namočená.