Jak si vybrat správnou barvu pro hedvábnou šálu přizpůsobení

- May 12, 2019-

V šatně každé ženy bude kromě mnoha šatů několik hedvábných šátků. Hedvábné šátky jsou konečnou úpravou oblečení. Obyčejné oblečení bude živé a voňavé skrz ozdobu hedvábné šály, ale pozornost by měla být věnována kravatu a barevné přizpůsobení hedvábných šátků. Jak si vybrat hedvábný šátek vhodný pro vás? Továrna na hedvábnou šálu Guoyun se zaměřuje na přizpůsobení hedvábného šálu po dobu 16 let a za posledních 16 let také získala mnoho zákazníků. Při výběru hedvábného šálu je také spousta překvapení. Promluvme si dnes o tajemství.


Přizpůsobení šálu


Volba hedvábných šátků úzce souvisí s vaší barevnou sezónou a stylem opotřebení. Rozsah barev od hlavy až k patě je dán barvou vlasů, očí a kůže. Lze jej rozdělit do šesti kategorií: hluboká, lehká, studená, teplá, čistá a měkká.


Pokud jste ve svém životě často označováni za „čokoládovou“ krásu, máte černé vlasy, černé oči a ne příliš bílou pleť, jste „temný“ typ člověka, takže když si vyberete hedvábné šátky, měli byste si vybrat nějaké těžké barvy, světlé barvy, ne příliš světlé a staré barvy. Nosit takové hedvábné šátky bude vaše tvář vypadat bledý a duchovní. Naopak, některé čisté hedvábné šátky, jako je lehká broskev, světle zlatá a tak dále, "lehký" typ lidských vztahů, většina z těchto lidí nejsou příliš tmavé oči, vlasy, kůže je bílá, pokud nosí tmavý hedvábný šátek , může se zdát jen starý a stereotypní. Modré nebo fialové hedvábné šátky jsou plné romantické barvy. Jsou vhodné pro "studené" osoby s modrým pozadím na tváři. „Studený“ člověk nemůže nosit hedvábný šátek se žlutým pozadím. Budou vypadat zlověstně a bezvýsledně. Oranžová a další žlutá barva pozadí je plná slunečního svitu jako teplá, ale ne všichni jsou dobře vypadající, pouze "teplá" barva je krásná, pokud jste "teplá" barva, můžete si vybrat dýňovou barvu, jasně žluté a jiné tóny skutečných hedvábných šátků. Některé světlé hedvábné šály s vysokým jasem, jako jsou jasně růžové, zelené jablko a voda modrá, jsou dobrou volbou pro "čisté" lidi. Černé a černé vlasy, bílá kůže a černé a černé oči jsou "čisté" typy. Tyto barvy s vysokým jasem budou "čisté" lidi odrážet diamant-jako brilanci.

ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com