Jak nakupovat tištěné tkaniny? Po přečtení těchto závažných klasifikačních problémů je můžete vyřešit!

- May 23, 2019-

Tištěné látky, také známé jako tištěné tkaniny, jsou druhem textilií s tištěnými vzory, včetně bavlny, polyesteru a tak dále. Existuje mnoho druhů tištěných tkanin.

Jeden: Tiskové tkaniny lze rozdělit na reaktivní tisk a nátěr z tisku a barvení.

Pigmentový tisk a barvení je nereaktivní barvivo, které je relativně levné, ale nyní existuje mnoho speciálních tiskových materiálů a cena není levná. Reaktivní barviva jsou reaktivní barviva, která činí tkaninu prachotěsnou, čistou, stálobarevnost a vyšší.

1. Aktivní tisk

Reaktivní tisk, jak již název napovídá, znamená, že naše tisková barviva jsou zpracovávána reaktivním potiskem a barvením. Konstrukční prvky reaktivního tisku jsou velmi rozmanité: rostliny a květiny, geometrické obrazce, anglická písmena a různé barevné bloky jsou organicky kombinovány tak, aby vyjadřovaly různé konstrukční styly pomocí návrhových technik. Takové tkaniny jsou vhodné pro celou řadu skupin a po dlouhou dobu. Aktivní tiskařské tkaniny mají jasné barvy, dobrou stálost barev, měkký pocit a lze je často prát a vyblednout a používat jako nové po dlouhou dobu.

Reaktivní tisk a barvení se také nazývají reaktivní barviva. Obsahuje aktivní skupiny, které mohou reagovat s molekulami vláken.

V procesu barvení a potisku se reaktivní skupiny barviv kombinují s molekulami vláken, což činí barviva a vlákna tvořením celku.

Udělejte si, aby textilie prachotěsný výkon je dobrý, čistota je vysoká, mytí na dlouhou dobu nevybledne.

2. Pigmentový tisk

Také známý jako nátěrový nátěr, protože pigmenty jsou barviva nerozpustná ve vodě a nemají afinitu k vláknům, jejich zabarvení závisí na potahování makromolekulových sloučenin tvořících film (lepidel) a na přilnavosti k vláknům. Pigmentový tisk lze použít při zpracování jakýchkoli vláknitých textilií. Má více výhod při tisku smíšených a propletených tkanin. Má jednoduchý proces, široký chromatogram, jasný obrys, ale špatnou rukojeť a nízkou trvanlivost. Po umytí snadno vybledne.

Printed fabrics

Dva: Klasifikace určená tiskem je následující:

Za prvé, tiskové tkaniny se dělí na inkoustové tiskové tkaniny a tkaniny pro přenosový tisk. Hlavní rozdíl mezi oběma tkaninami spočívá v tom, že proces tisku je odlišný.

První pohled na inkoustové tiskové tkaniny, obecně rozděleny do kruhové sítotiskové tkaniny a ploché sítotiskové tkaniny, hlavně stručně představil jejich vlastnosti: plochá sítotisková efektivita výroby je nízká, ale široká adaptabilita, flexibilní aplikace, vhodná pro malé šarže a víceúčelovou výrobu . Rotační sítotisk patří k průběžnému zpracování, vysoké výrobní efektivnosti, výhodám bubnového i plochého sítotisku, ale existují určitá omezení jemnosti a lesku vzoru.

Printed fabrics

ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com