Nevěřte tomu! Šátek je tradiční čínská medicína!

- Jan 26, 2019-

Pokud se chcete zeptat, pro jaký šátek se používá? Devět devět procent lidí bude odpovídat na to, že bude udržovat teplé a opalovací krémy, ale nevíte, že šála je stále nějaký druh "léku".

Účinnost jedna:

Zabránit nachlazení a rozloučení s hřebci a jade obrazovkami

Stále ještě jedíte hřebíčky a česnek, abyste zabránili nachlazení? Ve skutečnosti šálek může vyřešit problém. V tradiční čínské medicíně je krk nejsnadnějším místem pro vstup do větru na podzim i v zimě. Pokud můžete dobře chránit krk, je to efektivnější než jídlo.

Stále je mnoho lidí, kteří se ptají, proč v létě chytím zima a dlouho dobrá?

Ve skutečnosti jsou většinou problémy s klimatizací, vnitřní teplota je nízká, venkovní teplota je vysoká, vysoká nízká vede k odolnosti proti úbytku, šála vám také může pomoci zabránit klimatickým chorobám.

Účinnost dva:

Krk rosa méně, cervikální spondylóza není narušena

Podle TCM je vítr, chlad, léto, vlhkost, suchost a oheň šest patogenních faktorů, z nichž první a dva jsou zla větru a nachlazení.

Krk je "pevnost" lidského těla. Krk je plný krevních cév. Existuje mnoho důležitých akupunktur, jako je Dazhui acupoint, Fengchi acupoint na krční páteři a Jianjing acupoint, který se rozšiřuje na rameno. Proto jsou podzim a zima sezónou s vysokým výskytem cervikální spondylózy, takže šála vám pomůže udržet krok od nachlazení a nemoci.

Účinnost tři:

Dobrý šátek, žádné problémy v pasu a zádech

Na podzim a v zimě, pokud nemáte oblečení s vysokým límečkem a na krk se dostanete do chladného větru, budete mít studenou válku na celém vašem těle. Proto se krk nejvíce bojí zmrznutí.

Zejména moderní lidé používají počítače po dlouhou dobu, což je snadné způsobit ztuhlost svalů krku. Pokud je v kombinaci s chladným útokem na podzim a zimu, bude záda chladná. Svaly jsou náchylné na křeče a bolesti. Tento druh bolesti bude vyzařovat do horní oblasti ramen a oblasti skapulární. Opakovaná dlouhodobá studená, malá chlad, revmatismus atd.

Účinnost čtyři:

Teplé v zimě a probudit se celý den

Šátek má funkci podporující krevní oběh a zmírnění únavy. Ať už v chladném podzimu a zimě nebo v chladném letním interiéru, je šátek nejlepším zápasem.

Myslíte si, že šátek je opravdu zvláštní druh čínské medicíny po přečtení to?

Mnoho lidí říká, že si myslím, že je příliš ošklivé nosit šátek. Ve skutečnosti je vzdálenost mezi vámi a krásou jenom jeden šátek.

Z temperamentu, z krásy a mladistvé síly, podívej se na následující pohyby, které ji vedou ~ Nejvíce módní šárovačka metoda Oh