Rozdíly mezi digitálním tiskem a stolním tiskem přizpůsobeného hedvábného šálu

- Apr 16, 2019-

Existují různé tiskové postupy pro přizpůsobení hedvábného šálu. Pro přátele, kteří potřebují masové přizpůsobení, by měli vědět, jak si vybrat vhodný tiskový proces podle potřebných produktů. V současné době jsou hlavními způsoby tisku domácích výrobců hedvábných šátků digitální tisk a stolní tisk.

1. Přizpůsobení hedvábného šálu s komplexními vzory-digitální tiskDigitální tisk je druh tisku s digitální technologií. Výrobní proces digitálního tisku je jednoduše vkládání všech druhů přizpůsobených vzorů do počítače prostřednictvím různých digitálních prostředků, jako je skenování, digitální fotografie, obrázky nebo počítačová výroba a zpracování. Po zpracování tiskovým systémem pro separaci barev na počítači, speciální software spreje všechny druhy speciálních barviv na tkaninu šálu a po zpracování získá všechny potřebné vzory na tkanině. Vysoce přesný výrobek na míru.

Šarže hedvábných šátků s komplikovanými vzory jsou přizpůsobeny. Ve srovnání s stolním tiskem má digitální tisk vyšší poměr cena / výkon. Objednané množství digitálního tisku je nízké, doba dodání je krátká a poplatek za výrobu desek není nutný.

2. Přizpůsobení jednoduchého tisku hedvábného šáluStolní tisk je oškrábání barvy na tkanině sítotiskem, který je vhodný pro jednoduchou velkou barevnou grafiku. Stolní tisk má lepší sytost a propustnost. Obvykle se používá pro oboustranný tisk. Potřebné jsou přizpůsobené produkty s vysokou sytostí barev a stereofonním smyslem. Tisk na ploše je samozřejmě vhodnější. Tchajwanský tisk desek má velkou počáteční objednávku a dlouhou životnost. A továrna potřebuje výrobu desek a barev, aby zaplatila určitý poplatek za výrobu talířů.

ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com