Koncepce A Klasifikace Tiskoviny

- Apr 02, 2019-

Potištěná tkanina je vyrobena z hliněné a bílé látky. To bylo velmi populární v Tang a Song dynastie a dosáhl jeho vrcholu v Ming a Qing dynastie. Před založením Čínské lidové republiky měl Lingbao Dyeing Workshop asi 100 rodin, které byly distribuovány v krajích, městech a velkých vesnicích a měly prosperující obchod. Při výrobě nejprve namočte bílý hadřík do vody, zamíchejte do pasty s fazolovými nudlemi a sádrou, vyrobte talíř s tvrdým olejovým papírem, vyryjte vzory květin, ptáků, hmyzu a ryb, položte desku na bílý ubrus, vytiskněte se škrabkou, pak ji umyjte a barvte v barvící nádobě a po zastínění a vysušení odlepte nástavce na vzoru. Tištěné látky byly kdysi milovány lidmi a byly používány jako nezbytné předměty ložního prádla a oděvů pro věno. Po založení Čínské lidové republiky tento tradiční proces postupně nahradil vývoj textilního tisku a barvení.

2 Editor konceptů

Potištěná tkanina: Šedá tkanina je bělená, nečistoty jsou odstraněny, jsou vytištěny různé vzory a po dokončení je produkt potištěn látkou. Šedá tkanina nemůže být přímo použita pro tisk, ale musí být bělené, rafinované, odstranit nečistoty a tkaní velikosti, odstranit vosk, tuk a tak dále na vlákno, aby byla zajištěna kvalita tisku, stálobarevnost.

Podle různých tiskových procesů lze zařízení rozdělit na:

1) Ručně potištěný hadřík. Včetně batikování, barvení na kravatu, barvení na kravatu, ručně malovaného, ručního stolního tisku a tak dále.

2) Tkanina pro strojní tisk:

—— A. Bubnový tisk.

—— B. Tisk na obrazovku. (Včetně potisku s plochou obrazovkou a kulatým sítotiskem)

—— C. Přenos tiskové látky.

—— D. Ostatní tiskové látky: inkoustový tisk, elektrostatický tisk, ražba za tepla, rozpad, zabarvení, tisk výtisků, potisk a podobně.


ADRESA: č. 17 8. ulice, okres hospodářského rozvoje Xiasha, Hangzhou

MOBILE: +8618258135873

E-MAIL: vivien@xhsilkfabric.com