Společný proces sítotisku

- Dec 17, 2019-

1. Proces tisku vodou kašovité vody Proces tisku kašovité vody je jedním z nejzákladnějších způsobů tisku v průmyslu sítotisku.

2. Proces lepení

Při latexovém tisku se používá speciální chemický gel a barvivo.

3. Pěnový tisk

Pěnový tisk, známý také jako trojrozměrný tisk, je vyvíjen na základě latexového tisku.

4. Proces zamykání tisku

Elektrostatický flockovací tisk je jedním z trojrozměrných tiskových procesů.

5. Fotochromický proces tisku

Fotochromický tisk se také nazývá fotochromický tisk. V rané fázi používal fotochromický tisk fotochromní barviva. Pod ozářením ultrafialovým paprskem se struktura barviv změnila a vykazovala různé barvy.

6. Termochromní tisk

Termochromní tisk se také nazývá termochromní tisk. V rané fázi byl termochromní tisk zpracován na mikrokapsle s termochromními barvivy a natištěn na textilie. Má dva typy: reverzibilní a nevratný.

7. Proces výměny vody

Tisk s vodní variantou je nový tiskový proces.

8. Fluorescenční tisk

Fluorescenční tisk je nový typ speciálního tiskového procesu. Principem je použít speciální proces k integraci lehkého skladovacího samozářivého materiálu do textilie a realizovat automatickou světelnou funkci absorpcí všech druhů viditelného světla, které se vyznačuje neomezenou recyklací.

9. Proces tisku vůně

Proces tisku vůně je speciální proces, který používá speciální technologii k výrobě produktu s vůní. Technologie zpracování voňavého tisku je podobná běžné technologii tisku. Lze je použít pouze tehdy, když se připravená vonná mikrokapsle smíchá s vhodnou velikostí lepidla, pokud jsou vonné mikrokapsle, velikost barvy lepidla a podkladová textilie dobře kompatibilní.

10. Ražba zlata a stříbra

Zlacení a stříbro je tradičním prostředkem k dekoraci a zkrášlování, který se často používá v mnoha papírových obalech.

Fabric