Klasifikace digitálního tisku

- Dec 24, 2019-

Podle technologie digitálního tisku je obecně rozdělena na elektrostatickou zobrazovací technologii a technologii inkoustového tisku.

Elektrostatické zobrazování. Elektrostatické zobrazování se používá hlavně pro kancelářské kopírování. Elektrostatická zobrazovací tiskárna používá metodu laserového skenování k vytvoření elektrostatického latentního obrazu na fotokonditoru a poté používá nabíjecí sílu mezi nabitým tonerem a elektrostatickým latentním obrazem k realizaci přenosu latentního obrazu. Elektrostatické zobrazování se řídí principem stejného rozsahu. Tištěný obraz se skládá ze suchých polymerních částic.

Inkoustový tisk. Podle příslušné osoby odpovědné za domácí profesionální poskytovatele služeb řešení QR kódů a rychlé tiskárny známé značky v průmyslu se inkoustový tisk používá hlavně v kulturním průmyslu, jako jsou časopisy a noviny, a je hlavním proudem digitálního tisku. Inkoustový digitální tiskový stroj rozprašuje inkoust z mikrochitry do substrátu v určitém úhlu a rychlosti. Prostřednictvím interakce mezi inkoustem a substrátem je realizována reprodukce rukopisného obrazu a obraz je převeden na digitální soubor. Používá hlavně solventní inkoust nebo inkoust na bázi vody s obsahem rozpouštědla 50% - 90%. Inkoustový jet tisk je často rozdělen do kontinuální tryskové, přerušované jet a on-demand jet.

Polyester Satin Fabric