Charakteristiky potištěných tkanin

- Sep 26, 2018-

Kreativní techniky barvy tištěné látkou je druh rytí. Všechny listy a listy na barevný tisk látky je třeba vystřihnout s malým nožem na hověziny s obrysem vzoru.


Tisk a barvení technika Tongxiang modré tisknout látky zdědí starověké gravírování a nezanechává skvrny technika tisku. Hlavní proces toku jsou čtyři: za prvé, návrh požadovaný vzor a nakreslete vzorec na speciální papírový tácek. Použijte nůž na rytý vzor do talíře transparent květ. Za druhé duté flower talíř se rozkládá na látky barvené a nezanechává skvrny buničiny syntetizován vápno a sojového prášku seškrabován do mezery květina deska škrabkou k úniku kejdy na povrchu tkaniny. Dále hadříkem s nezanechává skvrny popela je vysuší a umístěn do indigo barvení nádrží pro barvení. Konečně barvené textilie je vyřazeno z nádrže na barvení a voda je vytlačena do suché a po vysušení je oškrábat kejdy a produkt je dokončena po dokončení.


Potištěných tkanin se vyvinula z původního jednostranný tisk oboustranný tisk z černobílého na komplexní barvy, malý hadřík na široké tkaniny, z půdy hadřík na jemné bavlny, bavlny a lnu prolnout, hedvábí a tak dále. Existují také stále více a více druhů květin a barev a modro bílé záclony, tapet, ubrusy, boty a klobouky, vaky, hračky a další řemesla, především modré potištěné látky, se staly krásné krajině ve městě.


Barevné tištěné látkou je také požádal vysokou školou. Barva vyhovující, přechod barev, kontrast světla a tmy, barva je tolik jako tucet a barvu vytisknout hadřík má rčení "Sedm červených, osm zelené a modré dvanáct". Je to složitý a komplikovaný. Pouze barva je dobře uzavřeno. Celý obrázek může být barevné, světlé a oslňující a vrstvy jsou odlišné a harmonický.