Kromě hedvábných šátků má Hermè S další stránku o procesu tisku

- Aug 13, 2020-

Je obtížné aplikovat uvolněné a zajímavé prvky do vysoké módy? V tomto ohledu, Le Monde d'herm è s, pololetní časopis produkovaný herm è s, dává své vlastní odpovědi: Umění fotografie (scenérie pouště Gobi), kreativní modelování (balení moka hrnec s hedvábným šátkem kabát), a zvláštní příběh (mluvit s umělce země). Kniha plně interpretuje harmonickou integraci více uměleckých forem. V posledním čísle časopisu je obal považován za kreativní hřiště: řezání nůžek, utírání prachu, čistě bílé talíře, barevné hedvábné šátky, vázané deštníky a osamělá kola na kola. Všechny druhy objektů visí ve vzduchu, stejně jako obrovské instalační umění. Zdá se, že neuspořádané a neuspořádané, ale když se objeví na této nádherné stránce ve stejnou dobu, jsou plné humoru.

Vnitřní stránky časopisu jsou plné správného druhu zábavy: módní trhák s rozmazanými barvami, zátiší fotografie přírody, a uspořádání design s napůl otevřenou a opačnou orientaci. V současné době, s nákladem 600000 kopií na vydání, Hermes svět byl přeložen do 13 jazyků, stává oblíbený mezi sběrateli knih. Otevírá nový vstup do značkové kultury Hermes, ukazuje druhou stranu procesu "tisku" kromě ikonického hedvábného šátku. Mezi stránkami, od divočiny krajiny na kreativní ilustrace, vychutnat umělecký signál, že značka může zprostředkovat mimo commerce. "Nikdy nezapomínáme na náš původní záměr. Místo toho, abychom byli příliš vážní, jsme odhodláni vyjádřit Hermesovu osobnost inovacemi, optimismem, rozmanitostí, lehkostí a odvahou. " Pierre Alexis Dumas, ředitel značkového umění.

Podle Pierra Alexise byl časopis dětským snem jeho otce. Jean Louis Dumas, chytrý podnikatel, vedl Hermes k růstu v roce 1980 a nakonec vyrostl z francouzského pokladu na nadnárodního obra. Taková obchodní hrdost má ve svém srdci kulturní sen - touží po vlastních publikacích. Pierre Alexis řekl: "Hermesův svět" konečně splnil sen svého otce. "Ukazuje nám to humor a originalitu Hermése."

V úvodních slovech určitého problému Pierre Alexis pokračoval v předváděcí manifestu světu mocnými slovy: "usilovat o dokonalost, být pevný a sebevědomý, být upřímný, být vynikající, statečný a jedinečný." Ačkoli redakční pohled článku musí odrážet koncept značky přímo nebo implicitně, časopis stále obsahuje bohatý a barevný tvůrčí obsah, od náhodných rozhovorů o symbolické roli bezpečnostních špendlíků v oblasti módy až po exkluzivní dialog se zakladatelem japonského avantgardního časopisu. Pierre Alexis věří, že úspěch Hermesova světa vděčí za skvělou a eklektickou redakční filozofii.

Pierre Alexis také zdůraznil, že téma každého vydání časopisu bylo vybráno nezávislým editorem a nikdy nebylo předmětem tržního trendu. Tento vlastní styl umožňuje týmu pečlivě vybrat obsah časopisu - otevřeně přijímají příspěvky a podporují osvěžující výtvory některých neznámých tvůrců.

"Aktivně podporujeme spolupráci s novými a inovativními kreativními lidmi s jedinečnými perspektivami a novými nápady, ať už jsou to fotografové, ilustrátoři, novináři nebo spisovatelé." "Vezměte si obálku časopisu 2012 vydání, které bylo hedvábí, a rozhodli jsme se pracovat s mladým fotografem Olivia včela," řekl Pierre Alexis. Bylo jí 18 let a žila v Portlandu v Oregonu. Ve svém blogu tyto romantické a poetické fotografie živě zobrazují intimní a obyčejný každodenní život mezi ní a jejími přáteli. Vybíráme si ji, očekávat a důvěřovat