Aktivní tisk a Pigmentový tisk

- Sep 26, 2018-

Klasifikace, určeny tiskové materiály jsou aktivní tisk a Pigmentový tisk.


Pigmentový tisk je-reaktivní barviva, cena je relativně levné, ale nyní existuje mnoho speciálních tiskových materiálů, cena není levná. Reaktivní barviva je reaktivní barviva, což činí tkanina vynikající prachotěsné výkonu, vysoké čistoty, vysoká stálobarevnost a vysoké ceny.


Klasifikace, určí proces tisku jsou následující: za prvé, tištěné materiály jsou rozděleny do inkoustu a tištěné tkaniny a tkaniny tisknout transfer. Hlavní rozdíl mezi dvěma tkaniny je, že proces tisku se liší. První pohled na inkoustu a tištěné tkaniny, se obecně dělí na rotační síto tisk tkanin a ploché obrazovky tisk tkanin, především zavést jejich charakteristiky: plochá obrazovka tiskové produkce má nízkou účinnost, ale Široká adaptabilita, flexibilní aplikace, vhodné pro malé výrobní dávky a multi-odrůdy. Rotační sítotisk je kontinuální zpracování, vysoká účinnost výroby a má výhody váleček a plochý sítotisk, ale existují určitá omezení v jemnosti vzoru a bohatost tiskové barvy. Tiskový proces přenosu převodu tiskového materiálu je jednoduchý, investice je malá a výroba je flexibilní.


Tištěné tkaniny se obecně dělí na přenos tisku a penetrace tisk dle různých procesů. Podle tiskového procesu dělí se na ruční tisk a tisk stroj. Ruční tisk se obecně provádí batika, batika, batika, tisk ručně malované, ručně tištěné desky, atd. Je to poměrně tradiční rukodělnou výrobou. Stroje, tisk a barvení se provádí válec tisk, plochý sítotisk, rotační sítotisk, transfer tisk, inkoustový tisk, tisk elektrostatické, horký tisk, vyhaslý, proti barvení, barvení vypouštění, hrnou tisk a další techniky. Různé procesy tisku, tisku různých vzorů.