Co je hedvábné tkaniny

- Sep 26, 2018-

Jaký je rozdíl mezi čistě hedvábné tkaniny a ne čistě hedvábné tkaniny? Čistě hedvábné tkaniny se vztahuje na tkaniny, jehož složení je 100 % hedvábí a není ve směsi s jinými složkami. Odpovídající smíšené tkaniny, jako je hedvábí, bavlny směs hedvábí, satén nebo hedvábí, bavlny nebo hedvábí polyester směs.


Avšak obecné čisté hedvábí je slovo, které je více hovorový. Pokud je napsán v skutečná slova, je obvykle napsán jako 100 % hedvábí. Nebo 100 % jiné textilie.


Kromě toho je tvořena speciální tkaninou v hedvábné tkaniny s elastické hedvábné tkaniny, elastický satén, elastické krep, elastický Georgetto, atd. Tyto látky jsou pružné a hedvábí, sama o sobě není velmi pružný, takže určitě budou přidány některé elastické tkaniny a spandex je zde přidán. Složení obecné Elastické hedvábí je 4-6 % spandex, 94-96 % hedvábí.


Někdy říká se, že klec je jednotný a elastické hedvábné látky jsou klasifikovány jako čisté hedvábí.


Surového hedvábí je druh hedvábí mulberry, což lze také říci se polotovar vařený hedvábí, protože obecné proces hedvábí což je kokon bource morušového---surového hedvábí. Obecně zámotků bource morušového se nejprve do varné konvice 80 stupňů horké vody. Zámotky bource morušového změkčit a rozšířit, bource morušového jsou vytáhl a omotal kolem rámečku hedvábí. Je to surového hedvábí. Když je zpracování surového hedvábí, stane se vařené hedvábí. Obecně řečeno hedvábné textilie vyrobené ze surového hedvábí je poměrně tuhá, má ocelovou kost a je snadno tvaru; hedvábné tkaniny vyrobené z vařené hedvábí je jemné a úzké.


Tedy surového hedvábí je také druh hedvábí. Obecně platí hedvábné textilie vyrobené ze surového hedvábí má dvojí palác, který je často používán pro výrobu závěsů a je vhodný pro hedvábné skloviny a Taft svatebních šatů. Velmi populární v zahraničí.