Šikovné použití hedvábných šátků, snadné vytvořit módní účes!

- Feb 09, 2019-

Předpokládá se, že použití hedvábných šátků k oblečení je něco, co mnoho žen často dělá. Ve skutečnosti lze hedvábné šátky nejen ovinout kolem krku, ale také je lze použít k úpravě jejich účesů. Dnes je pevnější tkaní zavedeno do hedvábného šálu copu. Kroky jsou jednoduché a snadno se učí. Zároveň, protože existuje mnoho stylů hedvábných šátků, mohou také vytvářet různé styly podle své nálady, takže se mohou rychle učit společně, pokud jsou upřímné. No tak.

S ozdobou hedvábného šálu se původní jednoduchý a monotónní cop s copem náhle rozhněval. Současně může vytvářet různé styly a efekty podle stylu hedvábného šálu a tvaru prutu. Je to prostě sada artefaktů v účesovém kruhu.

Nejprve si připravte čtvercový šátek s jasnějšími barvami a jasnějšími vzory a potom jej složte diagonálně do trojúhelníku.

Poté jednou zaklopte jeden roh trojúhelníkového šátku na šikmou stranu a poté podruhé přeložte, aby se šátek stal dlouhým tvarem proužku.

Nejprve pomocí velké kulmy zvlňte vlasy ze středu na načechraný vlnitý zvlnění. Po zvlnění může být na vlasy nanesena vrstva elastické pěny, aby byla kudrnatá.

Rezervujte si rány a vlasy na obou stranách obličeje, zbytek vlasů si svlékněte do copu za copem. Koník může být stejně vysoký jako vaše uši, ani příliš naivní, ani příliš starý.

Ocas koně si dobře připevněte průhlednou nebo jemnou gumou podobnou barvě vlasů. Věnujte pozornost udržování celkového nadýchaného pocitu účesu. Poté, co je ocas koně svázán, si můžete jemně tahat za horní vlasy rukama.

Přeložte hedvábný šátek do proužků a zabalte střed přeložený hedvábný šátek nahoru od spodní části ocasu koně tak, aby hedvábný šátek mohl zakrýt gumičku, která vlasy sváže.

Textilní továrna Hangzhou XinHe.

vivien@xhsilkfabric.com