Šest způsobů nošení šálků

- Sep 26, 2018-

Je to opravdu otázka nošení šátku, zejména hedvábného šátku. Bez ohledu na to, kolik druhů nosí šátek, nikdo neodváží přísahat. Návrhář vám ukáže svěží šaty s přidanými speciálními dekoracemi, jako jsou hedvábné šátky a perleťové náhrdelníky. Existují jednoduché metody učení, stejně jako některé techniky novinek a speciálních horeček. Tyto jemné šátky jsou zkroucené, složené a zapletené, což jim dělá perfektní dekoraci. Postupujte podle našich kroků a naučte se techniky nošení šátku, takže vaše podzim je také plný chladných a teplých.


Dlouhý šátek může být také tak malý, dvakrát zabalený kolem krku a pak uzel.


Dokonalá shoda šátku a náhrdelníku vypadá trochu komplikovaně, ale funguje to velmi dobře.


Zvolte čtvercový šátek, který se skládá do běžných přehybů ve tvaru fanouška. Mírně žehlit železem. Upevněte sponu a zajistěte ji šálou.


D čtvereček je sklopený diagonálně a zkroucený v rohu. Otočná spona. Bude zadržen a vyřešen.


E se zdá být jednoduché, ve skutečnosti krása spočívá v důrazu na objem a integritu uzlu. Nejprve vložte hedvábný šátek na pás, vytvořte obyčejný uzel a pak noste levý a pravý roh ručníků z uzlu.


F je dlouhý hedvábný šátek visící z hrudníku. Metoda je poněkud podobná způsobu, jakým muži nosí kravatu. Rozdíl je v tom, že existuje řada náhrdelníků, které jsou mimořádně lichotivé.