Jednoduchý mix šály a šátky

- Sep 26, 2018-

Teplota se otepluje, šátek se postupně stává dekorace, ráno mohou udržovat v teple, odpoledne mohou být zdobené, kromě barevné textury, systém je také zajímavý. Existuje mnoho deduktivní metody a odpovídající závisí především na osobních schopnostech. Stručně řečeno šátek (Halstücher) se musí změnit. Zde je několik návrhů pro porovnávání


1: šaty styl dlouhá sukně je velmi japonské, a vizuální efekt dlouhé nohy natažené. Červený šátek zesvětlí barvu kůže, nositele, což celkově stylový a intimní pocit.


2: velmi roztomilý skupina, černou vlněnou šálu a černé punčocháče, zvýraznění oranžové dlouhé úplet, stává zvýraznění pozdně podzimní ulice. Dřevěný klín boty, malé detaily designu nýt ozvěny nýty na koženého vaku. Lze říci, že MM ví, jak se oblékat a promíchá, velmi opatrní.


3: volba barvy béžové a káva je hlavní tón, který je neutrální a svobodymilovné styl. To dává pocit pohodlí a původnosti. Kašmírový šál (Halstücher) je bohatá na vinobraní chuť a je oblíbená módní lidí.


4: japonské MM nosit odznak nosí styl britské oblečení a mix je plné chuti. Vzorovaný pléd bib odráží vnitřní a mimo fialové kostkované vázanka-barvil tričko, které je pod oblíbené body sezóny. Sandály na nohou jsou příliš zastaralé.