Tisk úroveň

- Sep 26, 2018-

Transferový tisk

Za prvé pigment je vytištěn na papíře vytištěním metoda pro převod tisk na papír, a pak barva přechází do tkaniny pomocí vysoké teploty (topení a stisknutím klávesy na zadní straně papíru), který se obecně používá pro chemická vlákna tkaniny, charakterizován jasnými barvami a jemné vrstvy. Květinový vzor je realistická a umělecké, ale proces je v současné době pouze pro pár syntetická vlákna jako je polyester. Tiskový proces přenosu je jednoduchý, investice je malá a výroba je flexibilní. Na trhu je v současné době populární... Ale upřímně, přenos tiskové a jiné typy tisku jsou porovnány, cena je vyšší, ale existuje určitý stupeň ~ ~


Vybíjení tisk

(Kreslení a barvení) dischargeprint (vypouštění tisk) je obarvené barvivy, které nejsou odolné vůči barvení agenta. Po vysušení, tisk se provádí s barviva barviva obsahující vypouštění agenta nebo barvivo rezistentní agent ve stejnou dobu. Barvení barvy zem je zničené a achromatické, tvoří bílý vzor na zem nebo barevným vzorem tvoří barvení barvení květin. Také známý jako bílé nebo barevné pull.


Snížená tisk

Tento proces využívá rozdíl ve vlastnostech chemické odolnosti různých vláken v prokládané, nebo smíšené tkaniny, použití vypuzovacího agent částečně odstranit jeden z vláken v předivu tiskového procesu a udržení jiné vlákna k formě průsvitné vzor. Zkratka, burn-out nebo vyhaslý tisk.


Zmenšit velikost tisku

Metodou tisku, chemické látky, které mohou rozšířit nebo zúžit vlákno lokálně aplikovaných na látku a vhodnou léčbou, je způsobena rozdíl mezi vlákna v části tisku a vlákna na netištěné část rozbalit nebo smluvně, a dosáhnout tak produkt s pravidelným nerovnoměrné vzorem na povrchu. Jako čisté bavlny tisknout pomocí hydroxidu sodného jako plnidlo seersucker. Zkratka Tisk konkávní a konvexní.


Plochý sítotisk

Tisková forma je polyester či nylon mesh (květina deska) na čtverce a s dutou vzor. Vzor na desce květina může projít vložit barvu a vzorek bez vzoru zavře ok film vrstvou polymeru. Při tisku, vzorník stiskne tkaniny a s stěrka je barevný Vzorník a stěrkou slouží oplatit stěrkou, aby se vložit barvu projít vzor dosáhnout povrchu tkaniny. Plochý sítotisk má nízkou výrobní efektivity, ale má široké přizpůsobivost a flexibilní aplikace a je vhodný pro malé výrobní dávky a multi-odrůdy.


Rotační sítotisk

Tisková forma je Válcové nikl obrazovka s dutou vzor, který je nainstalován v určitém pořadí nad gumou cirkulující operace a může otáčet synchronně s pásem. Při tisku, barva pasty je vstup do sítě a uloženy v dolní části sítě. Když kolo čisté otáčí s Průvodce pásem, škrabkou a čisté květina, která se přitlačí spodní část sítě jsou relativně poškrábaný a vložit barvu dosáhne povrch látky prostřednictvím síťovaný vzor.


Rotační sítotisk je kontinuální zpracování, vysoká účinnost výroby a má výhody váleček a plochý sítotisk, ale existují určitá omezení v jemnosti vzoru a bohatost tiskové barvy. Pamatujte si: výběr rotační sítotisk v barvy a má určitá omezení.


Pigmentový tisk

Také známý jako malovat tisk, vzhledem k tomu, pigment je ve vodě nerozpustný barviv, nemá žádnou afinitu pro vlákna a její zbarvení je dosaženo povlakem polymerní sloučeniny (lepidlo) schopná tvorby biofilmu a adheze k vlákna. Pigmentový tisk lze použít pro zpracování všech textilních vláken. To má převahu v tisku směsi a tkané textilie. Proces je jednoduchý, chromatogramu je široká, tvar květu je jasné, ale není dobrá ruční pocit a není vysoká odolnost proti odření.


Zinek tisk

Vzorek tisku se získává rýhování vzorek na zinkové desce, krycí tkanina a škrábání barev vložit. Tato metoda je vhodná pro tisk velké květině nebo husté tkaniny šátků, ručníky a podobně. Namísto ruční rytí se někdy používá flower talíř, chemické leptání procesu.


Válec tisk

Proces pro tisk na textilie s měděným válcem vyryté s konkávní vzorem, také známý jako měděný váleček tisk. Ryté váleček se označuje jako květina trubice. Při tisku, nejprve udělat povrch květina trubice obarví barvou a pomocí ostré a Plochá škrabka odřít Barva povrchu vložit unembossed části květina trubice, takže barvu vložit v konkávní vzoru. Když květina válec je vyražené na tkaniny, barevné pasty přechází na textilie mají být vytištěny. Každá květina trubice je vytištěn s vložit barvu. Pokud pluralita květ trubky jsou namontovány na tiskové zařízení ve stejnou dobu, lze průběžně vytisknout barevný vzor.


Digitální tisk

Digitální tisk je tisk s digitální technologií. Digitální tisková technologie je high-tech produktů integrace mechanického a počítačové elektronické informační technologie s neustálým rozvojem výpočetní techniky. To se poprvé objevil v polovině 1990 a vznik a neustálé zlepšování této technologie. Nový koncept přinesl na textil, tisk a barvení průmyslu. Jeho principy moderní výroby a prostředky přinesly nebývalý rozvoj příležitostí pro textilní potisk a barvení.


Tisk sprej

Způsob tisku, v nichž kapalina obsahující barvivo zespodu nastříkána textilie od kapaliny obsahující rozprašovač vzorované velikost otevření nebo mezerou vzor řezání. Také známý jako sprej tisk. V roce 1970 byl vyvinut sprej tiskovou metodu ovládá elektronický počítačový program, v němž pluralita kombinované vysunutí otvory nepravidelně vysunout různé barvy kapaliny do formuláře vzory různých barev, především pro tisk koberec.