Údržba a praní šálků

- Sep 26, 2018-

Doporučuje se, aby kvalifikované ženy používaly suché čištění, bezpodmínečně ruční praní, ruční mytí vysoce kvalitních kašmírových výrobků by mělo být následující:


1. Kašmír produkty jsou vyrobeny ze vzácného kašmírového materiálu. Vzhledem k tomu, že kašmír je lehký, měkký, teplý a kluzký, praní v domácnosti se nejlépe provádí ručně samotným (nemíchejte s jiným oblečením); Barevné kašmírky by se neměly vzájemně umývat, aby nedošlo k znečištění.


2. Před vypraním zaznamenejte velikost kasičkových výrobků. Kašmírky s kávou, džusem a krevními skvrnami by měly být zaslány do speciální barvy na mytí.


3, namočte ve studené vodě po dobu 5 až 10 minut před praním (jamquin nebo multi-barvy kašmír produkty by neměly být namočené), zatímco ponořit a stlačit oběma rukama ve vodě. Cílem namáčení a stlačení je odstranění nečistot, která přiléhá k vnitřku kašmíru z vlákna a do vody, a druhá část nečistot je mokrá a volná. Po namočení opatrně vytlačte vodu oběma rukama, poté ji vložte do neutrálního promývacího roztoku o teplotě přibližně 35 ° C a namočte ji oběma rukama. Neumývejte ho horkým mýdlem. Neumývejte jej vodou. Nepoužívejte alkalické. Prací prášek umyjte, jinak dojde k sametové plsti a deformaci. Při praní kašmírových výrobků doma je možné je umýt šamponem. Protože kašmírské vlákno je bílkovinné vlákno, bojí se alkalických detergentů a šampony jsou většinou neutrální detergenty typu "mírné".


4. Vyprázdněné kašmírové výrobky musí být "perkyselné" (namočené kašmírové výrobky jsou namočené ve správném množství ledového roztoku kyseliny octové), aby se neutralizoval mýdlový likér zbývající v kašmíru, aby se zlepšil lesk textilií. K ochraně při proceduře "peracid", pokud není ledová kyselina octová, můžete použít bílý ocet místo toho, ale musíte použít vodu jednou po perkyselině.


5. Po opláchnutí vodou při teplotě přibližně 30 ° C může být změkčovač umístěn podle pokynů a ruční pocit bude lepší.


6. Vytlačte vodu do vypraného kašmírového výrobku a vložte jej do čistého sáčku, aby se dehydratoval v odvodňovacím válci pračky.


7. Rozložte dehydrovaný kašmírový svetr na stůl pokrytý utěrkou, použijte pravítko pro změření velikosti originálu a uspořádejte ji do prototypu suchého a suchého, aby nedošlo k visící expozici.


8. Po vysušení ve stínu použijte žehlení páry o střední teplotě (cca 140 ° C) na žehlení, žehlička a kašmírové výrobky nechte vzdálenost 0,5 ~ 1 cm, neměli by být stlačeny nahoře, například jiné žehličky musejí být mokré ručníky.