Jak rozlišit pravost materiálu hedvábného šálu

- Feb 20, 2020-

Vzhledem ke zvláštní povaze hedvábného šálu je cena více než dvojnásobná oproti ceně syntetického vlákna a umělého hedvábného saténu. Pokud tedy zákazník zjistí, že cena hedvábného šálu je velmi levná, musí zvážit, zda je jeho materiál pravý.


1. Metoda rozpoznávání lesku

Srovnejte šátek:

Když se podíváte na hedvábí, látka je velmi hladká a hladká. Kromě toho má schopnost absorbovat světlo, takže se objeví perleťově a bude mít malý lesklý pocit.

Hedvábný povrch umělé hedvábné textilie je tmavý a nemá lesk perel. Pokud se podíváte pozorně, budete mít ostrou strukturu.


2. Metoda rozpoznávání pocitů

Hedvábí působí jemně a elegantně a hedvábné nitě jsou hustší. Holubice čokoládová, hedvábná a hedvábná, že to, jak to vypadá, zažíváte. Pokud si třete dvě vrstvy tkaniny, budete cítit Kaka. Toto je jedinečný" hedvábný" zvuk hedvábí.

Některé umělé hedvábné tkaniny jsou pečlivě ošetřeny a budou změkčeny. Hrubý pocit lze snadno zaměnit za audiovizuální, ale umělé hedvábí má obecně mokrý a chladný pocit. Pokud se jej dotknete opatrně, můžete jej stále rozlišovat.


3. Pružná identifikační metoda

Hedvábí má stejnou pružnost za sucha i za mokra, hedvábí se narovná a snadno se rozbije a pružnost se liší, je-li suchá a mokrá.

Když je hedvábí vytaženo, osnova a útek hedvábné nitě jsou spojité a je to velmi tvrdé, takže není vhodné ho roztahovat; ale umělé hedvábí je při vytržení přerušeno.


4. Způsob identifikace spalování

Když je hedvábí spáleno, není vidět žádný otevřený plamen a vůně hořících vlasů. Hedvábný popel jsou černé částice, které lze ručně rozdrtit;

Umělé hedvábí zapálí oheň, když zapálí, a má silnou plastickou vůni. Po uhasení ohně zůstanou na okrajích tvrdé gumové bloky.