Kapesník na krk

Kapesník na krk může být použit jako šátek nebo šátek, který může udržovat daleko od slunce a udržovat teplo v chladném počasí. Je vhodný pro každodenní život, párty, svatby, cestování, obřady a jakékoli důležité události.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Podrobnosti:

jméno výrobkuKapesník na krkRodŽeny , Dívky , Dámy
MateriálHedvábíFunkceměkký, tenčí, hladký
SezónaČtyři sezónyTiskDigitální tisk
BarvaPřizpůsobenoMísto OrignZhejiang, Čína
Velikost50*50,90*90,40*160,60*180,60*200Pokyny k praníDoporučujeme suché čištění

Kapesník na krk může být použit jako šátek nebo šátek, který může udržovat daleko od slunce a udržovat teplo v chladném počasí. Je vhodný pro každodenní život, párty, svatby, cestování, obřady a jakékoli důležité události.Výhody produktu:

Je velmi vhodný pro šály, šátky, šátky a šátky. Kapesník s kapucí může v noci zůstat teplý a během dne stínu. Tento hedvábný šátek lze nosit při jakémkoli oblečení. Například: šály a šátky na večerní šaty nebo svatby.

Krk kapesníku lze použít jako šátek nebo šál ,, který je lehký a měkký, snadno se nosí a je velmi vhodný pro cestování. Vhodné pro všechny příležitosti a roční období. Jako na večírky, rodinné výlety nebo do práce. Ideální dárek pro přátele a příbuzné.


Zobrazení produktu

Handkerchief Neck


neckerchief

silk scarf

Handkerchief for Neck


proč nás vybrat

Společnost Hangzhou XinHe Textile Co., Ltd. byla založena v roce 2011 a sídlí v Hangzhou. Jsme profesionální podnik zabývající se výrobou a prodejem digitálních tištěných tkanin a šátků& dlaždice. Můžeme dodat širokou škálu produktů, abychom vyhověli neustále se měnícím požadavkům trhu. Přizpůsobené objednávky jsou vítány.


silk scarves

Hot Tags: kapesník krk, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, přizpůsobení

Dotaz

You Might Also Like