Oboustranný bezrámový šátek

Nyní je stále více populární být nadrozměrný, takže šátek také drží krok s dobou. Náš oboustranný bezšňůrový šátek lze přizpůsobit tak, aby byl nadměrný, lze jej použít jako šál a délka šálu může vyhovovat jakékoli postavě.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

jméno výrobkuOboustranný bezrámový šátekRodŽeny, dívky, dámy
Materiál16mm hedvábný keprFunkceMěkký, tenčí, hladký
SezónaČtyři sezónyTiskDigitální tisk


Nyní je' stále populárnější být nadrozměrný, takže šátek také drží krok s dobou. Náš oboustranný bezšňůrový šátek lze přizpůsobit tak, aby byl nadměrný, lze jej použít jako šál a délka šálu může vyhovovat jakékoli postavě.

Fjídlo

1. Máme celou řadu stylů, barev a přísných technických norem pro oboustranný bezrámový šátek.

2. Dvoustranný bezšňůrový šátek není snadno složitelný a deformovatelný v každodenních činnostech, což zajišťuje kvalitu a životnost šálu.

3.Naše šátky držet krok s trendem módy. Kolokace oblečení je diverzifikovaná a vyhrála' nebylo mnoho kolokačních problémů.

Double sided brimless scarf patterns

scarf

Naše služba

1.Po zadání objednávky zajistíme výrobu a dopravu co nejdříve.

2.Naše kvalita oboustranného bezrámového šálu je přísně zaručena. U výrobků s problémy s kvalitou poskytujeme dobrý poprodejní servis a nejlepší řešení.

3. Vzory, které poskytujeme, budou v současné době populárnější nebo výraznější. Z času na čas odstraníme zpětné vzory a styly a aktualizujeme nejnovější vzory a styly.


Těšíme se na dlouhodobou spolupráci se zákazníky, poskytneme největší slevu, v případě zájmu o naše výrobky, můžeme zaslat dotazy, odpovíme v nejrychlejším čase!

Hot Tags: oboustranný bezrámový šátek, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, velkoobchod, přizpůsobení

Dotaz

You Might Also Like