Naše historie

Založena v roce 2011, Hangzhou XinHe Textile Co, Ltd se nachází v Hangzhou. Jsme profesionální podnik zabývající se výrobou a prodejem digitálních tištěných látek a šátek a dlaždice. Dodáváme širokou škálu produktů, které splňují stále se měnící požadavky trhu. Přizpůsobené objednávky jsou vítány.


Náš produkt

Pro digitální tisk máme k dispozici širokou škálu návrhů pro váš výběr a také přizpůsobíme vlastní návrhy zákazníků. Kromě toho nabízíme také hedvábné tkaniny v plných barvách.


Aplikace produktu

Hangzhou XinHe Textiles rozšiřuje své podnikání od pouhé výroby až po hotové výrobky. Počínaje digitálním tiskem nyní poskytujeme potahované látky včetně hedvábí, polyesteru, bavlny, linky a některých hotových předmětů, jako jsou polštáře, šály a oční masky.


Výrobní zařízení

Zařízení vybavené 8 velkoplošnými reaktivními digitálními tiskovými stroji a 10 pokročilými přenosovými digitálními tiskárnami zajišťuje čas a kvalitu zpracování.


Produkční trh

Převážně exportujeme do Anglie.


Naše služba

Bude dodávat vzorky před výrobou / sledovat a provádět inspekci při výrobě / vrácení peněz nebo doplnit, pokud máte jakékoliv dotazy.